Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2014-2017 (15) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~boruch71
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Silnik mały, choć czterocylindrowy. Niestety czuć brak mocy. Nie mówię tu o rajdowaniu, tylko o normalnej jeździe. Sprawia wrażenie, że nie lubi wyższych niż 2,5 - 3 tys. obrotów (wycie). Moment maksymalny przy sześciu tys/obr (kto tak jeździ?). Jeśli chcemy włączyć się płynnie do ruchu np. na drodze ekspresowej, to trzeba mocno wcisnąć gaz na dość niskim biegu. Ten sam manewr tylko z kompletem pasażerów raczej nie wchodzi w grę. Na duży plus...
~Markowski3
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
niby 100 KM , ale clio 2 , 98 KM które miałem 10 lat spokojnie toyotę " objeżdza" i to 2 krotnie. nie miałem nigdy takiego "muła" brak przyspieszenia od świateł , typowe auto emeryta lub dla " baby " . może silnik bezawaryjny ale przyjemność z jazy żadna. trzeba go kręcić po obrotach , a wtedy już taki oszczędny nie jest.
~Comerc
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Silnik to jedyny atut w tym aucie że jest z przekładnią 6 biegową więc nie będzie wyżyłowany. Skoro przy 100km ma 2,3 tyś obrotów Natomiast minus jest za wolny. Można wyprzedzić, ale trzeba dobrze oszacować odległość auta z naprzeciwka nim wyprzedzisz. Z awaryjnością silnika się nie wypowiadam za krótko jezdzę.
~Jan Winnicki
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Wystarczający do tego auta, na pewno nie jest mułem jak to niektórzy piszą na autocentrum, ale też nie nadaje się do ścigania z wszystkim co popadnie np. bmw 118d. Dla osób poszukujących sportowych wrażeń zdecydowanie polecam zakupić coś innego np. suzuki s crossa 1.4 lub bravo 1.9 120KM
~kusitofu
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Nie jest to potwór. 99 KM. Przyspiesza rozsądnie dopiero powyżej 2500 obrotów. Ale za to spalanie bardzo dobre - ponizej 5 litrów. Przy 4 pasazerach wzrasta do 6 max 7. Na autostrady sie nie nadaje - za lekkie i bardzo autem nosi...ale spokojnie 140 km/h pojedzie.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Silnik 1,3 VVT-I 99 KM tutaj uwierzcie mi na słowo REWELACJA! Ideał do tego modelu Toyoty. Długo się zastanawiałem ze może zbyt słaby się okaże ale jest rewelacyjny zarówno do jazdy po mieście, jak i w trasie. Dopasowuje się do charakteru jazdy kierowcy.
~Piotr K.
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Dynamika znośna, ale przyśpieszenie, szczególnie na 3-5 biegu. średnie. Spalanie: W cyklu miejskim przy spokojnej jeździe pali 8. Po za maistem poniżej 5. Autostrada przy 140 około 8,5 l/100km.
~Zbigniew
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Stara sprawdzona benzynową 1.33 litra na pośrednim wtrysku (można tanio zagazowac). W połączeniu ze skrzynia cvt to dobry tandem. Minus za spalanie.
~Tadeusz
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Moc zupełnie wystarczająca jak na moje potrzeby. Jestem emerytem.Jeżdżę spokojnie ale moc jest wystarczająca do bezpiecznego wyprzedzania.
~Mh
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Silnik 1.33 rewelacja, 250tys na gazie i nic. Nie trzeba regulować zaworów, osiągi na tym samym poziomie. Da się spokojnie wyprzedzać.
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting