Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2014-2017 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Comerc
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Pozostawia wiele do życzenia. Trzeba się w to auto wczuć, na pewno prędkość trzeba dostosować do warunków pogody - typu wiatr, zakręty. To jest auto do miasta. Zawieszenie twarde, każda uwypuklenie się czuje, ale jest dobrze wyciszone.
~boruch71
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Sztywne, nierozkolebane nadwozie, koła reagują wzorowo na polecenia, samochód jedzie dokładnie tam, gdzie chce kierowca. Jednocześnie uczucie komfortu. Układ jezdny zdecydowanie na plus.
~kusitofu
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Prowadzi się....niepewnie...przy pustym bagażniku. Przy obciążonym - o wiele lepiej. Zawieszenie bardzo twarde. Wspomaganie działa bez zastrzeżeń. Opony rozmiar 175 R 15.
~Mh
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Kierownica responsywna, wersje z kołami 16 mogą mieć mniejszy zakres obrotu kierownicy, osobiście wolę 15ki. Pokonywanie nierówności i zakrętów w porządku.
~Piotr
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Ani żona, ani ja (kilkanaście razy prowadziłem na odcinkach różnej długości), nie mieliśmy zdarzeń, które mogłyby mogłyby źle świadczyć o układzie jezdnym.
~Piotr K.
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Poprawny. Średnio precyzyjny, ale za te pieniądze jest ok. kto twierdzi, że ten układ jest dokonały chyba nigdy nie jeździł niczym innym.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Kontrola trakcji pomimo wylaczenia i tak przejmuję automatycznie kontrolę także większe szaleństwo jest ograniczone, stąd ocena jedynie dobra.
~Zbigniew
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Idealny na nasze drogi. Pięknie wybiera dziury, krzywizny itd. Dodatkowo bardzo przyjemny przy większych autostradowych prędkościach.
~Andrzej D
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
dobrze tłumi na kostce, ale twardawy. dobrze czuje się drogę, dobrze trzyma w zakrętach.
~Markowski3
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
ponad przeciętny , dobrze trzyma drogi i precyzyjny.
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting