Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2011-2014 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LStela
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
usterki praktycznie się nie zdarzają. Natomiast jak się już zdarzą, to... trzymaj się panie za kieszeń. Kilka lat temu w Yaris I w zimie uszkodziłem zamek bagażnika - próbowałem na siłę otwierać kluczykiem zamarznięty zamek. Koszt wymiany to 360zł. Z tego samego powodu złamałem ramię wycieraczki tylnego okna. W ASO za taki kawałek plastiku zażyczyli sobie ponad 200zł. Zamiennik kosztował mnie 20zł... Nie daj boże, jak walnie coś w silniku....
~Łukasz
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
do aktualnego przebiegu 21800km nawet żarówki nie dotykane, choć drobną skazę należy odnotować. Ponownie lakierowana tylna klapa (na gwarancji) - jest problem w pierwszych rocznikach z mocowaniem listwy na tylnej klapie - przeciera lakier. Poza lakierowaniem, nowe mocowanie listwy - ponoć problem to rozwiązuje (zobaczymy)
~Kierowca
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Za wcześnie na ocenę niezawodności Samochód mam dopiero dwa lata. Kilka razy wjechałem w polskie dziury przy znacznej szybkości ale na szczęście felga i opona są całe. W kabinie nie było to zbyt odczuwalne ale niektóre wyrwy były prawie do łydki.
~olsen egon
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
na razie nic się nie psuje. Ale słyszę, że wydech jest trochę głośniejszy. Słychać to tylko z zewnątrz. klamki i przyciski się nie wycierają. Kierownica jest skórzana... skóra mogłaby być lepszej jakości
~K.K
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
coś "bzyczy" na naszych polskich drogach z kostki w obrębie deski rozdzielczej, doprowadza to do szału... dla mnie minus bo przypomina mi się trzeszczące punto
~wiesiek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
wszystko sprawne w 100% trzeba uważać przy zjazdach z krawężnika bo bardzo mały prześwit jest
~wiesiek
~Kierowca
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Trzeszczy w desce roździelczej, puka w zawieszeniu na przeglądzie stwierdzili że wszystko ok.
~Piter
Jak narazie brak