Ocena kierowcy - Toyota Yaris III Hatchback 5d

Marta, 7 lat temu
Silnik 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Rok produkcji 2013
Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW 2011-2014 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo dynamiczny i oszczędny silnik oraz perfekcyjne zawieszenie- jak dla mnie zestaw idealny.
Jestem pierwszą właścicielką Yarisa, kupiłam ją w polskim salonie. Poprzednio jeździłam Yaris w benzynie i chciałam trochę mocniejszy i bardziej dynamiczny silnik, a po jazdach testowych diesel właśnie taki się okazał. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z wyboru Toyota spełniła moje wszystkie oczekiwania.
Zimą nigdy nie miałam problemu z odpaleniem, nawet przy dużych mrozach, a nie garażuje auta. Pracuje elegancko, cicho, równo. Używam auta głównie do jazdy po mieście (dłuższe trasy zdarzają mi się tylko latem) i mimo różnych opinii o filtrze dpf nie miałam z nim żadnych problemów.
Żadnych zastrzeżeń nie mam, spisuje się jak należy.
Zawieszenie rewelacja.
Jeżdżę z dwójką dzieci, tym samym z dwoma fotelikami i nie narzekam na brak miejsca dzieci z tyłu również nie. Ponadto Yaris ma dość duży bagażnik jak na auto typowo miejskie, na wyjazdy weekendowe pakujemy się bez problemu.
Rzecz która cieszy najbardziej, spalanie niskie, żadnych awarii. Koszty naprawdę ograniczają się tylko do zmiany oleju czy klocków, nic więcej.
Moim zdaniem auto w 100% warte swojej ceny, która może stosunkowo wydawać się dość spora, ale po 3 latach używania nigdy mnie nie zawiodło i śmiało mogę powiedzieć, że kupiłabym ponownie taką Toyotę Yaris.
Nic się nie zdarzyło.
Absolutnie brak.