Ocena kierowcy - Toyota Yaris III Hatchback 5d

Jurek, 7 lat temu
Silnik 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW
Rok produkcji 2012
Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW 2011-2014 - Oceń swoje auto
Silnik : Zdecydowanie najmocniejsze ogniwo tego auta. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, szukałem auta typowo do miasta, nie oczekiwałem kosmicznych osiągów a Yaris świetnie sprawdza się zarówno w mieście jak i w trasie, jest czym jechać, jest dynamiczny , zwinny i przy tym jaki ekonomiczny. Super.
Świetne auto, pod każdym względem, oszczędne, dynamiczne, super opcja do miasta.
Bardzo małe spalanie, przy czym auto dynamiczne i zwinne. Zimą nigdy problemów nie było. A jeśli chodzi o dpf, który ma różne opinie prze jeżdżeniu po mieście, ja osobiście przez 4 lata takiej jazdy nie miałem żadnego z nim problemu.
Bardzo dobrze się spisuje.
Jeden z lepszych z jakimi miałem do czynienia.
Wszystko działa bez problemów.
Jak na tego typu auto naprawdę jest pakowne i przestronne.
Zadziwiająco niskie. Cena auta była dość spora w porównaniu do innych modeli tej klasy jednak przy użytkowaniu rozumiem dlaczego, mianowicie spalanie jest bardzo niskie, oprócz przeglądów i napraw typu zmiana oleju czy klocków nie dołożyłem do auta ani złotówki. wyższa cena uzasadniona, dlatego auto warte swej ceny.
Stosunek jakości do ceny odpowiedni. Auto godne polecenia.
Jak pisałem żadnych napraw nie musiałem dokonywać oprócz tych podstawowych, które są konieczne do wykonania.
Nic się nie działo.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.4 D-4D DPF 90KM 66kW [l/100km]