Lista ocen Toyota Yaris III (55)

~Ts
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Witam, jak co jakiś czas informuję po przebiegach jestem bardzo zadowolony. Autko sprawdza się i się sprawdziło prawie przy 100. tyś przez 2 lata. Na pewno nie żałuję, że kupiłem Yarisa- dobrze zapłacone za jakość. Nie mam się czego przyczepić. Polecam. Yaris wywiązuje się ze swojego obowiązku. Pewnie, większe może lepsze, ale lubię małego :), a na dużego mnie nie stać. Ale należy pamiętać o jednym: SIEDZI I KRĘCI SIĘ TAK SAMO
~Instruktor osk
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
autko na tydzień w serwisie. Wymiana tłoków, korwobodu, pierścieni (Silnik)
~Aliert
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Podobnie jak w Toyota Yaris II. Silnik chodzi naprawdę dobrze, czuć te prawie 100 KM pod nogą. (Silnik)
~polman
Hatchback 3d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
A miało być tak pięknie, auto wg reklam bezusterkowe. Jak na 3 letni samochód sporo uciążliwych usterek. Zaczęło się już po wyjeździe z salonu. Niedziałające radio, później wymiana paru części w układzie jezdnym, dopełnienie to samozamykający sie zamek bagażnika. ASO nie potrafi usunąć tej usterki i podpiera się oczekiwaniem na opinię Japończyków.
3,4
~bledzik
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Samochód wypożyczony w Czarnogórze. Zrobiłem nim ponad 220 km, średnie spalanie 6,4 /100, prędkości 50-80 km/h, szybciej tam trudno jeźdźić, jazda non stop z klimatyzacją. Silnik słaby w dolnych obrotach, przyspiesza dopiero na wyższych obrotach. Ponoć typowe dla japońskich konstrukcji (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Adam.
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Pomyłka przy zakupie. Dla mnie za mały. Żona chwali.
~Adam
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Nawet daje radę na trasie. W mieście spisuje się doskonale. (Silnik)
~okoo
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
auto posiadam nowe z salonu wskazanie mojego spalania jest tylko z wyswieltlenia komputera w aucie spokojnie jadac prosta drogo 50-60 na godz wyswietla nawet 2,4 ok 70-80 na 6 biegu to 3,7 na prostej drodze tak ze eko jazda skutkuje (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,8
~damian
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
silnik ok tylko przy 1500 już była wymiana regulatorów zaworów (Silnik)
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris III
6,6
~ts
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jestem posiadaczem od nowości przez 4 miesiące mam pokonanych 21 tyś. km. Średnie spalanie 8 l/100. Jazda naprawdę dynamiczna! Miasto i trasy (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )