Lista ocen Volkswagen Amarok I Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW 2012-2016 (10) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xmrxenoncat
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Zawieszenie wszystko jak w nowym a mam już 200.tys na liczniku.Po przejechaniu od kupna około 1 tys km zauważyłem ,że ubywa płynu dolałem płynu do chłodnicy i się zaczęło.Kilku mechaników mówi,że może chłodniczka EGR,może uszczelka pod głowicą i tak pęknięta głowica się okazało.Tak,że i teraz pierscienie do wymiany pół auta rozebrane jedna wielka tragedia.
~Bow
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Doskonały silnik. Bardzo cichy i ekonomiczny. W potrzebie potrafi mocno przyspieszyć. Początkowo obawiałem się, że silnik 2000 może być zbyt mały do takiego samochodu. Nie wiem jak to się udało producentowi ale silnik jest wystarczająco mocny, a jednocześnie bardzo, bardzo cichy i bardzo, bardzo ekonomiczny.
~bloww2
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Przebieg 312000 - wymieniana chłodnia EGR oraz regeneracja Turbo,olej zmieniany co 15 tyś, auto bezawaryjne,co jest rzadkością w nowych autach,może po prostu mam szczęście :)
~Kociem
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Działa bez zarzutu, spalanie na poziomie 8-9 litrów, minimalnie w granicach 6,autostrada powyżej 130 km/hleci grubo ponad dychę (duże opory wiatru)
~Manufaktura
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Dynamiczny elastyczny. Mogłoby być 3.0 chociaż 240 km ale pewnie jakby było to to chciało by sie mieć 270 itd itd
~Rybak
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Obawiałem się tak małego silnika ale ku mojemu zaskoczeniu silnik ten zdaje egzamin. Jest cichy i bardzo ekonomiczny.
~OrOt
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Dno, nieustannie psujący się osprzęt, kultura pracy golfa, nIeregenowalne turbiny
~Amarok nie
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Głowica donwymoany przy 114000km,koszt 15.000zl,nie do wiary!
~Bow
Volkswagen Amarok
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Kosztowna głowica do wymiany.
~Barthaz
Pick Up Double Cab 2.0 BiTDI 180KM 132kW
trochę głośny i ma dziwny dźwięk
Volkswagen Amarok I Pick Up Double Cab