Ocena kierowcy - Volkswagen Bora Sedan

leszek, 18 lat temu
Silnik 1.9 TDI 101KM 74kW
Rok produkcji 2004
Volkswagen Bora Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
ogólnie może być ale dałem za dużo (71500 z dodatkowym wyposażeniem) cenię sobie niemiecką niezawodność a nie francuskie czy włoski bajery które na okrągło się psują ,po 2 latach - koniec gwarancji- żadnych problemów najlepsze osiągi i spalanie w długich trasach - ja polecam
kupiony w 2004 model z grudnia 2003 uwagi: zimny za głośny, zużycie paliwa za duże w stosunku do danych fabrycznych ( a może ropa chrzczona), mało elastyczny i za głośny jednak ogólnie może być
na początku eksploatacji perfekcja później problemy z wkleszczaniem biegów czasami "zgrzyta"
twarda - więc dla mnie dobra jednak "walenie" z przedniego zawieszenia na dziurach nie poprawia samopoczucia kierującego
trochę zła do tyłu ale dzięki temu duży bagażnik
słabo działa niwiew na przednią szybę oraz mogi szczególnie pasażera na przednim fotelu
kierowca i pasażer z przodu bardzo dobrze jednak z tyłu zdecydowanie za ciasno - brak miejsca na nogi
na małych prędkościach idealnie powyżej 100 km zaczyna się robić głośno jest to wina przerwy w drzwiach gdzie pod ramę drzwi dostaje się wiatr ( ciekawe że niemcy tego nie zauważyli od początku produkcji)
trochę za dużo pali
trochę za drogi