Lista ocen Volkswagen Caddy III (71) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~screwer
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
problemy z szybkim zalatwieneim napraw gwarancyjnych, skomplikowana i czasochlonna procedura, powazne usterki (kolo zamachowe) przegiete ceny za serwis. przegiete ceny za naprawe
~z Zamościa
Kombi 2.0 SDI 70KM 51kW
Zawieszenie- brak możliwości naprawy- cały czas coś stuka , rdza -wszechobecna rdza , elektryka -wiecznie coś się włącza lub nie mogę czegoś włączyć.
~wjponika
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Podobno mam wymienić pasek rozrządu, bo tak mówi procedura serwisowa. Chyba się nie zgodzę, bo znowu serwisantowi zostaną jakieś części w ręku.
~ARES
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Drugie takie auto mi sie juz chyba nie trafi :( Znajomi znaja przebieg (370 000) i sie pytaja kiedy sprzedaje bo chca odkupic...
~wertui
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Silnik niestety zawodzi. Wymiana wszystkich pompowtryskiwaczy(auto tankowane tylko na bp) i spore zużycie oleju (od nowości).
~winter0@vp.pl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Przy przebiegu 220 tys wymieniłem już silnik,skrzynię,3xspręglo(koło dwumasowe),2xtylne amortyzatory,turbosprężarka.
~marcin
Furgon Facelifting 1.6 TDI 102KM 75kW
narazie bez duzych . ale zjadł po 30 tys pol litra płynu chłodniczego i oleju wg serwisu to norma
~bart
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
skrzynia biegów- złom- wcale nie wozimy ciężarów, przekładnia kierownicza-złom Sprężarka klimy- złom
~book@neostrada.pl
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
po 18.000km - łożyska lewego koła przedniego, po 30.000km - łożyska prawego koła przedniego,
Dziennik kosztów dla Volkswagen Caddy III
6,7
9,2
7,1
~bj
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
turbina ,turbina , turbina silnik 104km. drzwi boczne i tylne trzeba zamykać jak w Bonanzie