Lista ocen Volkswagen Caddy III (203)

3,2
~marcin
Furgon Facelifting 1.6 TDI 102KM 75kW
porównuje ten samochód z combolotem jest ciszej zawieszenie tragedia reszta nizej
~ARES
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Auto kupilem roczne w Niemczech z przebiegiem 60 000km Jezdze po malu (do 100km/h), delikatnie, oszczednie. Co 15000 serwis. F. paliwa co 2 wymiane. Co 8000-10000km leje uzdatniacz paliwa 160 000 wymiana lozysk (polecam oryginaly, tanie padaja po 10000km) 270 000 zaczyna szwankowac rozrusznik, ale tylko zima 300 000 wymiana stacyjki 350 000 naprawa skrzyni, wymiana sprzegla 360 000 wymiana amortyzatorow przod tyl Do dzis dnia nie bierze...
~mar.radomysl@vp.pl
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
auto godne polecenia, przestronne i ekonomiczne ale wolałbym go w silniku 1,9TDI pali tyle samo, a osiągi znacznie lepsze
~Robson Tytan
Caddy Facelifting 1.6 TDI 102KM 75kW
Samochód przyjemny w prowadzeniu, wygodny, spalanie ok(4.5-6.2-9), nie jest cicho przy dużych prędkościach(autostrada). Podczas mocnego wiatru rzuca(aczkolwiek usprawiedliwiony element). Bardzo pakowny. Robię nim średnio 8tys km miesięcznie. Polecam auto nawet z 1.6 TDI 102km.
2,1
~Grzegorz
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Głośny. Nierówna praca silnika kilka razy zastanawiałem czy silnik dobrze leży na poduszkach. Ale servis VW twierdzi że wszystko jest ok. (Silnik)
~TB CENTRUM
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
JESTEM BARDZO POZYTYWNIE ZASKOCZONY TYM POJAZDEM MIAŁEM WIELE AUT UŻYTKOWYCH NATOMIAST TO JEST NAJLEPSZE (KANGOO, H-1, TRANSPORTER, H-100, PARTNER)
3,4
~REDUNIO
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak za taką cenę (około 76tyś zł)to warto się zastanowić??? Mam ciężką nogę i dużo jeżdżę,poprzednie auto GOLF IV 1.9TDI VARIANT, 155tyś w 36 miesięcy i dużo mniej przygód. A ta się dopiero zaczyna!!!
~bobik
Kombi Facelifting 1.6 TDI 102KM 75kW
taczka nic nie warta, a gwarancję można sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi, czyli do ... piwnicy. Naprawa ślizgającego się sprzęgła polegała na jego przedmuchaniu (określenie serwisu), pali 30% więcej niż podają, dogrzanie kabiny zima niemożliwe - powinni dawać w komplecie kufajki i wtedy byłoby wiadomo, ze jest to z prawdziwego zdarzenia furmanka
~Maxx
Kombi 2.0 SDI 70KM 51kW
Polecam jako auto do pracy oczywiście. Silnik 2.0 SDI do niczego innego się nie nadaje. Ale za to jest niezawodny.
2,8
~krzysiek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
vw caddy 2005 z przebiegiem 250tys wymienilem juz chyba wszystko co mozliwe w tym aucie w ciagu ostaniego roku padlo : turbo skrzynia biegow walek rozrzadu z popychaczami ktore rozwlaily glowice ogolnie nie polecam tego auta po przekroczeniu 200tys km sypie sie strasznie silnik co do karoseri pojawily sie pierwsze ogniska rdzy na bocznych przesowanych drzwiach przy klamce rdza na suwakach od drzwi w zawieszeniu skonczylysie...