Volkswagen Caravelle T4 Multivan 1.9 TD 68KM 1993-2003 - Oceń swoje auto

1.9 TD 68KM 1993-2003

Zmień markę

Zmień model

Oceny Volkswagen Caravelle T4 Multivan 1.9 TD 68KM 1993-2003

2% lepiej niż w segmencie Dostawcze (3,83)

dodano 12.01.2010 przez

jak dotychczas to moj najlepszy samochod jest bardzo wygodny i wszechstronny polecam go dla wiekszych rodzin i malych przedsiebiorcow nadaje sie doskonale do pokonywania dlugich tras a i przez swoj spory przeswit mozna nim nieco zboczyc z aswaltowej drogi bez obawy zawisniecia sie czy uszkodzenia czegokolwiek idealny dla turystow mozna w nim sie wygodnie wyspac i zjesc posilek gdzies w trasie ja osobiscie jestem wedkarzem i spedzam sporo wolnego czasu poza domem,to nie przyczepa kampingowa ale pozwala na odrobine luksusu i mozna sie spokojnie zabrac ze wszystkim

dodano 28.08.2010 przez

w wersji Multivan jest wygodny przestrzenny, miejsca na bagaże nie brakuje ,silnik jest jednostką sprawdzoną i nie zawodną idealny na wypady turystyczne, ale jak potrzeba coś przewieść większego po usunięciu foteli też spełni swoje zadanie

dodano 03.04.2003 przez

Auto nie najgorsze tyle co ja nim jeżdze (dużo) rzadko się psuje konstrukja troche przestarzała ale dająca dużo miejsca przy małej długości auta ogólnie fajny samochód idealny dla ludzi którzy mają mało kasy.

dodano 02.04.2010 przez

jak na auto które ma 19lat jestem zadowolony. Trochę się porobi i będzie GIT.

dodano 07.05.2009 przez

Następne moje auto to tylko VW Multivan, ale może trochę nowszy i mocniejszy.

dodano 25.12.2006 przez

dodano 27.03.2003 przez