Oceny Volkswagen Caravelle T5 T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW 2003-2010

Volkswagen Caravelle T5 T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW 2003-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T5 T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW 2003-2010

2,9
~zbyszek
T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW
VW T5 około 350 tyś km (dla t4 taki przebieg to rozgrzewka)... temat rzeka, gdy posiadałem T4 to T5 było dla mnie obiektem westchnień i marzeń zwłaszcza w wersji multivan... aż w końcu kupiłem upragnione T5 ale w wersji caravelle... i zamienił stryjek siekierkę na kijek... Miałem w życiu kilkanaście aut, to oceniam najgorzej... po prostu masakra... bardzo szybko wyleczyłem się z zachwytu do T5, przebiegi powyżej 300tys nie są przeznaczone dla...
~Ketrab
T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW
Zawsze marzyłem o takim aucie, marzenie się spełniło i się nie rozczarowałem. Rewelacyjny do jazdy na co dzień, nawet do miasta (wszystko widać a przy parkowaniu przeszkadza tylko jego długość), na długich trasach nie męczy, można śmiało planować przebiegi ponad 1200 km/dzień i wysiąść z auta o własnych siłach i jeszcze normalnie egzystować (w Combo po 500 km byłem połamany), przewiezie (prawie) wszystko, miejsca pod dostatkiem, na razie...
2,3
~darek
T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW
w ogóle niepraktyczny samochód paka jak masz duże paczki do zabrania to ejst problem
1,2
~Marek
T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW
Silnik kłopotliwy, przebieg nieduży a już pojawiły się usterki. Może inni mieli więcej szczęścia kupując to auto... Wtryski - regeneracja 800 zł/szt, czujnik położenia wału, 2 razy padło koło dwumasowe 2x 5000 zł z robocizną. Samochód już kilka razy podróżował na lawecie - taki to T5. T4 były o niebo lepsze. Miałem Berlingo, które do 270tys przebiegu nie miało żadnej usterki a mój Vw ma dopiero 240tys. Jestem załamany tym samochodem. (Silnik)
~radekgn@wp.pl
T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW
Genialny - szybki, niezawodny, oszczędny, kultowy R5. Silnik 2,5 TDI 130 KM, to poprostu rewelacja!!! Niezawodność i ekonomia. Przejechałem tym samochodem prawie 300 tys. km i nic, tylko wymieniam olej. Ludzie, którzy piszą coś złego na ten samochód to idioci! Ten silnik jest następcą 2,5 TDI 102KM z VW T4. O tamtym krążą legendy, a ten jest od niego jeszcze dużo lepszy. (Silnik)
~darbar
T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW
Najmniej 8.4 i to czesciowo po miescie i poza wydaje mi sie ze nieduzo przy tych gabarytach (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Volkswagen Caravelle T5 T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW
11,3
Volkswagen Caravelle T5 T5 Caravelle Minivan