Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 (71) - Widoczność

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~A. Szubertowicz
Transporter Kombi Facelifting krótki rozstaw osi 2.0 BiTDI 180KM 132kW
Kilka slow na temat Komfortu.Na poczatku nazekalem na brak komfortu, ale przez okolo 3 miesiace jezdzilem Fordem Transitem i po tym doswiadczeniu stwierdzilem ze VW Transporter jest samochodem komfortowym ale pod klikoma warunkami. Po pierwsze: pojedyncze przednie fotele wraz z podlokietnikami ! Po drugie: sciana grodziowa poniedzy czescia ladunkowa a pasazerska. Po trzecie: fotel z podparciem lędźwiowym.
~Lewy
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Widoczność dobra ale mi przeszkadzał prawy słupek,który czasami potrafi zasłonić istotny element!(polecam tylne drzwi klapa przeszklone lepiej widać-ale praktyczniejsze są podwójne-oraz przy boczny drzwiach przesuwanych szyba bardzo pomaga ale naprawdę bardzo!
~Ketrab
T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW
Wielkie lustra pomagają przy manewrach, nie trzeba wogóle używać wewnętrznego lusterka (mam nastawione na dzieci, żeby widzieć co robią podczas jazdy ;)) ), przy cofaniu niezbędne są czujniki, szczególnie przy długiej wersji.
~Lalu
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Latem jest super, wysoko się siedzi można minąć się bliżej niż poziom lusterek hehe, zimą gorzej jak tylne szyby zaparują albo zamarzną to już robi się problem z cofaniem np. . Po zagrzaniu nie ma problemu.
~Lukas
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
Mimo gabarytów autem jeździ moja dziewczyna i porusza się tym sprawnie jak zwykłą osobówką. Autko nie jest dłuższe niż zwykłe kombi, wszystko widać przy manewrowaniu.
~witek1112
T5 Transporter 2.5 TDI 174KM 128kW
Przeszkadzają nieco słupki, ale to w każdym aucie dokucza. Mam przeszkloną wersję, to też nie mam żadnego problemu z manewrowaniem na parkingach (poza tym mam czujnik cofania)
~dacholicious
Multivan Facelifting krótki rozstaw osi 2.0 TDI 140KM 103kW
Ogromne lusterka i wielkie przeszklone powierzchnie sprawiają, że każdy się w tym aucie odnajdzie. Nawet jeśli początkowo rozmiary pojazdu przerażają.
~Paweł
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
jest to bus tak że widoczność jest bardzo dobra siedzi się trochę wyżej i wszystsko widać jeżeli chodzi o cofanie to też nie ma problemu nic nie wystaje
~Piotr
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Widoczność w tym pojeździe jest genialna. Duże szyby, wąskie słupki. Wszytko idealnie widać co jest bardzo ważne przy manewrach tak dużym autem.

Volkswagen Caravelle T5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wv multivan tel 501-155-673
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
bardzo dobrze duże lusterka szyby bardzo dobra widoczność, ja mam ciemne szyby i przy cofaniu wieczorem przydały by sie czujniki cofania.