Lista ocen Volkswagen Corrado (33) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miszel
Coupe 1.8 16V 140KM 103kW
Ayto mieści się w normie. oto jego zużycie paliwa na LPG: - jazda ekonomiczna do 100km ( 12l LPG ) - jazda miejska i szybsza ( 15l LPG ) czyli przy spokojnej jeździe za 25 zł można zrobić 100 km. Przegląd mojego Corrado wyniósł mnie ok. 180zł ponieważ jest to auto z instalacja gazową firmy LANDI
~dees
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ciężko mówić o ekonomi sportowego samochodu, ale nie jest źle. Jadąc spokojnie spala jak każdy inny benzyniak, a gdy wciśniesz gaz spalanie nie ma znaczenia. Ceny części i napraw jak w golfie czy passacie, większość części właśnie z tych samochodów pochodzi. S
~G60
Coupe 1.8 G60 160KM 118kW
Spalanie jak to spalanie..Raz duze raz male..zalezy kto jaka ma noge..wkoncu cos za cos..Uzycie mocy = wieksze spalanie :D Przeglady ?? Naprawy?? Tak jak juz spomnialem, jak sie dba to nie ma z tym problemow. Ja osobiscie nie narzekam :)
~VR6 PANY!
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Zużycie paliwa większe niż w Matizie. :D Ceny cześci i napraw kosmiczne z dostępnością niektórych czesci jest jeszcze gorzej jak z ich cenami. To nie jest auto użytkowe. Jego utrzymanie w należytym stanie wymaga pieniedzy i determinacji.
~olafart
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Jeśli chodzi o koszty części- niskie, jak zawsze przy VW. Jeśli chodzi o zużycie paliwa- jak na silnik 2.9 12 litrów po mieście i ok 9 w trasie (przy jeździe do 150km/h) wydaje mi się zaskakująco dobrym wynikiem :)
~goblin1120
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Jest i drogo i tanio. Zawieszenie i inne elementy wspólne z golfem i passatem są bardzo tanie ale te które występowały tylko w Corrado często są już nie osiągalne bądź bardzo drogie.
~KOREK
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Powiem tak ile wlejesz tyle spali, o spalaniu lepiej nie pisac.Nie wiem jak z gazem ale takiego samochodu sie nie gazuje - kalectwo dla samochodu - to nie polonez.
~piotr89
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Ceny napraw jak w Golfie 3/ Passacie B3/4 czyli taniocha ale auta są wiekowe i trzeba się przygotować na wiele wiele... tanich napraw.
~Pablo ahmed89_89@o2.pl
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
czesci tanie, naprawiac nie ma co-auto niezawodne, na spalenie nie mozna narzekac przy takiej pojemnosci i kopycie
~Dran
Coupe 2.0 i 115KM 85kW
dużo przy agresywnej jeżdzie jak na ten silnik i gaz reduktor 14litrów/100km spalanie spore