Lista ocen Volkswagen Corrado (32) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcinkolnik1
Coupe 1.8 G60 160KM 118kW
zmienione amortyzatory sprezyny na sportowe firmy KONI dolozony dodatkowy stabilizator i rozporki tyl i przod,felgi 17 a szerokosc bucikow 215 i 235 i od tego czasu za zadne skarby nie chcial sie odkleic od drogi.Poza asfaltem troche gorzej ale to nie jest terenowka
~Mick
Coupe 2.0 i 115KM 85kW
Samochód prowadzi się świetnie, bardzo przewidywalnie a układ kierowniczy daje dobre czucie. Zawieszenie pozwala wyczuć fakture asfaltu ale jest zbyt sprężyste-nie radzi sobie z tłumieniem na bardzo złych nawierzchniach. Prosta konstrukcja, zaskakująca trwałość.
~goblin1120
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Sztywne i niskie nadwozie wiele daje, również niska masa poprawia właściwości jezdne po dołożeniu gwintu robi się prawdziwy bolid ale ciężki silnik wynosi autko na zakrętach. Zawieszenie jest tanie w eksploatacji.
~piotr89
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Dzięki niskiemu i bardzo sztywnemu nadwoziu auto świetnie się prowadzi po szybkich łukach. Zawieszenie jest tanie w eksploatacji i poradzi sobie znakomicie na drogach publicznych dając wiele frajdy kierowcy ale nie nadaje się na tor.
~olafart
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
ciężko mi się wypowiadać, gdyż mam wszystko zmienione- od zawieszenia po koła (o 2 cale większe), ale problemów z prowadzeniem auta nie mam, więc domniemywam, że i na seryjnym kicie wszystko szłoby jak po sznurku :)
~Karol (pirug@op.pl)
Coupe 1.8 16V 140KM 103kW
Zawieszenie twarde. Samochod swietnie sie prowadzi w zakretach i na prostej, moze dlatego ze mam zawieszenie Koni, jedzie jak przyklejony. Dla mnie bomba!!
~dees
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
No jak dla mnie bajeczka, komfort i uczucie jazdy dużym samochodem (passat) a na zakretach zapiera się jak kot.
~Miszel
Coupe 1.8 16V 140KM 103kW
Auto prowadzi się dobrze ponieważ posiada ono sportowe zawieszenie i wspomaganie kierownicy. Choć przyznam że jest bardzo twarde.
~igbor@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ten kto tu da mniej niż 5 ma jakiegoś składaka o czterech śladach. Corrado prowadzi się fantastycznie(tylko te drogi)

Usterki Volkswagen Corrado

Volkswagen Corrado – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jakub czerwinski
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
trzyma w zakretach jest roznica miedzy przecietnym vasgiem,wszystko za sprawa innego zawieszenia.