Lista ocen Volkswagen Corrado (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olafart
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
mam klimę i nie ma żadnych problemów z chłodzeniem auta (po 2km jazdy jest już przyjemny chłodek w środku). z racji dużego silnika- kabina zimą ogrzewa się błyskawicznie
~dees
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Skubany się grzeje, na zime jak znalazł, nie ma ch***, żeby zmarznąć, ale w lato szybki obowiązkowo w dół. Pewno klima załatwiłaby sprawe...
~marcinkolnik1
Coupe 1.8 G60 160KM 118kW
ogrzewanie ok. ale u mnie nie bylo klimy i wentylacja taka sobie mocno parujace szyby no i dosyc mocno samoistnie nagrzewajace sie wnetrze
~Karol (pirug@op.pl)
Coupe 1.8 16V 140KM 103kW
Samochod w srodku bardzo szybko sie nagrzewa, 3 min od zapalenia silnika i juz wytrzymac nie mozna! Nie ma mowy o zaparowanych szybach.
~Mick
Coupe 2.0 i 115KM 85kW
Wydajna wentylacja i ogrzewanie. Brak "zamkniętego obiegu" w samochodzie który w swoim czasie kosztował minimum 39 tyś. DM. Bez komentarza.
~goblin1120
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Mała kabina + dobra wentylacja momentalnie można nagrzać kabinę, a silnik bardzo długo trzyma temperaturę co pomaga zimą
~G60
Coupe 1.8 G60 160KM 118kW
Klimatyzacja jak na ten rok to trzyma sie dobrze. Aukto szybko dostarczy ciepla w sroga zime
~igbor@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Nawet w minus 15 zrobiłem afrykę w środku, klimy niestety nie mam, w desz nie paruje specjalnie
~jakub czerwinski
standart o jeden bieg wentylator chodzi szybciej niz w golfie 2
~rusek
Coupe 1.8 G60 160KM 118kW
sprawny szyberek i dobry termostat i nic więcej nie potrzeba