Lista ocen Volkswagen Crafter I Furgon długi rozstaw osi (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Uważamy w firmie, że to na razie najlepszy samochód pod tym względem jaki mieliśmy w firmie. Dosyć precyzyjny, komfortowy (samochód bez pneumatycznego fotela), dobra jakość łożysk - chyba nie wysiadło jeszcze żadne przez ten cały okres eksploatacji (może jakieś jedno), zawieszenie wytrzymało około 140000-160000km, później była wymiana łączników stabilizatora i innych elementów zawieszenia - dodam, że auto u nas w firmie jeździ cały czas...
~Marcin
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 109KM 80kW
Tutaj ok, ale szybko zużywają się końcówki i inne elementy zawieszenia przedniego. Pompa wspomagania wytrzymuje max 170 000. Generalnie powadzi się dobrze i pewnie trzyma się drogi. W zakrętach gorzej niż Ducato i master bo ma wyżej umieszczoną podłogę (tylni napęd)
~gumisz@epf.pl
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 164KM 121kW
po 60 tyś zawieszenie robota całego przodu dodam ze wziełem model ze wzmocnionym zawieszeniem i nierozumiem czemu poleciało nastepnie po 90 tys tez to samo ? ciek most ale zrobili w salonie za 30% wartości (pewnie fabryczna wada ale dlaczego wzieli wogóle pinądze niewiem .
~szymon
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 164KM 121kW
zawieszenie po wpadnięciu w dzurę sie sypie po remoncie (przedniego zawieszenia ) stukot dalej okazało się ze to koluman kierownicy ( znajomi 3-ech ten sam problem )
~Szymion
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 164KM 121kW
miałem podobno zamówiona wersja wzmocniona ford transit o 150 tyś lepsiejszy , co 50 tyś wymiana zawieszenia przód (wzmocnionego ) nigdy nie był przeładowany
~SZYMON
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 164KM 121kW
na pusto kopie sie na lekko wilgotnej nawieszchni (ma wszystkie systemy ) i to wszystko na nic :(
~Piotr
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Poza drganiami kierownicy ok. 110km/h brak uwag..
Volkswagen Crafter I Furgon długi rozstaw osi