Lista ocen Volkswagen Crafter I Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW od 2006 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~drozdzik
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
Tamat morze... Po pierwsze sprawdzmy wagę naszej nogi i styl jazdy.. Po drugie warunki w jakich testujemy nasze spalanie - rodzaj terenu, pogoda, rodzaj i masa ładunku.. Po trzecie jedno z ważniejszych - przełożenie tylnego mostu !! Mało kto o tym pamięta. Najszybsze dostepne w crafterach to 48:13 - będzie szybszy i mniej palił - teoretycznie.. Co do cen serwisów i części to tragedii nie ma. Ja do mojego Crafterka kupuję przeważnie oryginalne...
~Rafaello9900
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
Na początku jak był nowy palił dużo - około 15 l na 100 przy ostrej jeździe. Teraz max pali 13.5 l na klimie i powyżej 3500 obrotów. Cięzary woże rzadko. Ale przeglądy to masakra. Za mały przegląd - wymiana oleju i filtrów ponad 1000 zł
~tojfel
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
auto z kontenerem wiec opor dosc duzy.przy 90 na trasie w granicach 11 l, przy 130 na autostradzie 15-16, auto nie jezdzi po miescie wiec nie ma jakis danych
~artur
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
z trzech marek które mam najwięcej pali najdroższe przeglądy. Uwaga spalanie od 14-18 litrów.
~Mazi
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
Spalanie jak normalnego busa. Wszystko w granicach normy
Volkswagen Crafter I Kombi