Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

Bagin, 13 lat temu
Rok produkcji 1997
Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
polecam Golfa III bo jest to naprawde bardzo dobry samochod, a Ci co pisza ze to \"badziewie\" to dlatego ze to dusigrosze co chca kupic dobre auto sprowadzone z niemiec i do tego z przebiegiem 100000km za 3000zl. Za dobry egzemplarz trzeba zaplacic od 7-9tys zl wtedy mozna jezdzic bezawaryjnie
Silnik chodzi bardzo dobrze, mam przejechane 246000km i nie ma żadnych wycieków przedmuchów itp. odpala na dotyk
jeżeli chodzi o skrzynie biegów to nie mam do niej zastrzeżeń, biegi wchodzą plynnie i nie ma mowy o jakims zacinaniu czy czyms w tym stylu, posiadałem już 2 golfy i nie ma do czego sie do czego doczepic
golf jest malym autem, i przez maly rozstaw osi dobrze trzyma sie jezdni, jest dosc sztywny ale to na plus
co tu pisac? wszytsko ok
samochod nie paruje oraz nagrzewa sie bardzo szybko, tutaj tylko mozna pozazdroscic takj doskonalej wentylacji i ogrzewania super
posiadam golfa 3 drzwiowego i miejca jak na tak maly samochod to jest godny pozazdroszczenia
tutaj jest troche gorzej, moglo by byc lepiej
posiadam instalacje lpg Golf pali mi w miescie od 10-12lpg w miescie jest to dobry wynik, na tracie mozna zejsc do 8 przy predkosci 100km/h
cena jest dosc wysoka jak na samochod klasy nizszej sredniej, ale naprawde warto dac za niego trosze wiecej bo to sie zwroci z czasem
bardzo rzadko
ja jeszcze nie zanotowalem