Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW 2003-2008 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djseba3
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
W wersji 3 drzwiowej jest bardzo dużo miejsca. Przy dłuższej trasie przeszkadzało mi opieranie prawej nogi o tunel dlatego zamontowałem tempomat. Śmiem stwierdzić że wewnątrz jest więcej miejsca niż w audii a4 b6. Wnętrze jest bardziej ergonomiczne. 3 dorosłe osoby z tyłu nie powinny narzekać na brak miejsca. Dużo miejsca pod fotelami. Trzymam tam drugie buty :D
~kenvar
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Jak na tej klasy samochód to jest naprawdę miejsca opór. Wystarczy zaparkować nim przy samochodzie o klasę wyżej - np. Passacie i zobaczyć z okna mieszkania jego szerokość. Wcale nie ustępuje pod tym względem Passatowi. Miejsca na nogi tez jest wystarczająco nawet dla większych osób.
~knopersik
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
w porównaniu z Golfem 4 przestrzen została znacznie powiekszona, osoby o wysokim wzroscie po ulozeniu fotela kierowcy i przejsciu na tyl maja jeszcze miejsce na nogi i glowe. jak zauwazylem to przestrzen kierowcy i pasazerow jest nawet wieksza od skody octawi , wersja z 1998 r
~bojakk
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Jak na kompakt, to super, może pasażer z przodu mógłby mieć więcej miejsca na prawą stopę. Mam 187 cm wzrostu i na miejscu kierowcy nie mam prawa narzekać. Co więcej jak usiądę za sobą, to mam miejsce na nogi i byłbym w stanie przetrwać tak dłuższą drogę.
~zorro
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Jak na kompakt bardzo przestronne wnętrze. Dużo miejsca na nogi z tyłu i z przodu. Szerokość auta też duża. Auto dużo większe niż astra III i nowa astra. Bagażnik za mały (360 l), ale to hatchback.
~Szymon
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Można w miarę komfortowo podróżować w 2 osoby. Miejsca jest oczywiście dla więcej osób ale raczej biorąc całokształt w więcej niż 2 osoby to w okół własnego komina wg mnie.
~Rafał_73_N
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Nic dodać nic ująć naprawdę miejsca jest wystarczająćo - bogatsi mogą kupić dodatki jak schowki pod siedzeniem itp To tylko kwestia wersji W podstawowej i tak jest to wystarczjące
~przemekb
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Przy tej wielkości zewnętrznej jest b.dobrze, cztery osoby o wzroście powyżej 180 cm bez problemu nawet na kilkusetkilometrowych trasach
~jarek
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Całkiem nieźle nawet z tył. Wersja 3-drzwiowa - odradzam. Może bezpieczniejsza ale wsadzanie tam nawet małego dziecka to koszmar.
~gsemerylo@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Dla mnie, kierowcy i pasażera obok super dużo miejsca, tył mnie lekko nie interesuje ale nikt nie narzekał do tej chwili.
Volkswagen Golf V Hatchback