Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW 2003-2008 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djseba3
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Mniejsza widoczności niż w golfie 3 jeśli chodzi o tył. Czasami przeszkadzają przednie słupki - są trochę grube. Ale wiadomo że współczesne auta mają ładnie wyglądać :D przy parkowaniu tyłem golfem 3 widziałem więcej. Ale jak na tą klasę jest dobrze i idzie się przyzwyczaić. Po odpowiednim ustawieniu lusterek można wyeliminować martwe pole - ale jak ktoś musi w lusterku widzieć pół auta to wiadomo że będzie martwe pole
~kenvar
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Nie ma co narzekać, aczkolwiek odnoszę wrażenie że siedzenie mogło by być trochę wyżej zamontowane. Wówczas widoczność z przodu zdecydowanie by się poprawiła. Jeśli chodzi o widoczność na boki - wszystko w jak najlepszym porządku. Również z tyłu za sprawą dużej szyby nie ma się do czego przyczepić
~Rafał_73_N
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Nie ocenię na maxa dlaczego z przodu oki cofanie sprawia problemy. Parkowanie jeszcze więcej jeśli ktos się przesiądzie z np czegos mniejszego cięzko trafić w pasy przy supermarkecie ale myslę że to nie wada a kwestia przyzwyczajenia Reszta ok
~Miś Kolargol
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Myślę, że bardzo dobra, jedynie przeszkadza boczny słupek , ale przedtem miałem auto trzy drzwiowe i słupek był bardziej z tyłu, co poprawiało widoczność.
~bojakk
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
No tutaj mogłoby być lepiej, całe szczęście, że VW przestał oszczędzać na prawym lusterku. Do tyłu jest kiepsko przez grube słupki i małą szybę.
~zorro
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Jest dobrze. Do przodu na na boki bardzo dobrze. Do tyłu słabiej, bo grube słupki - wiadomo jak to w golfie. Generalnie ok.
~knopersik
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
widoczność dobra, aczkolwiek trzeba sobie wyzej ustawic fotel, ale przestrzen i pole widzenia dobre, szczególnie do tyłu
~gsemerylo@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
jak dla mnie to początki były ciężkie, ponieważ musiałem się z objętościami zaprzyjaźnić.Teraz jest oki.
~Golf
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
ja mam wersję 3 drzwiową i tu z przodu jest bardzo dobrze. jednak do tyły już gorzej.
~r.seba@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Denerwujące jest małe prawe lusterko. Dodatkowo wysoki tył i szeroki słupek tylny ogranicza widoczność.
Volkswagen Golf V Hatchback