Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2003-2008 (55)

~Jimbo
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wóz kupiłem sprawdzony, pewny, więc wiedziałem co mam. Auto rewelacyjne dla rodziny 2+1, i do miasta i na wakacje. Koszty utrzymania niskie, ale spalanie średnie więc w ogólnym rozrachunku jest dobrze łamane przez przeciętnie. Prosta budowa sprzyja użytkowaniu osobom, dla których auto ma służyć do przemieszczania się z punktu a do b.
4,1
~sam
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Diagnosta na przeglądzie jest bezrobotny. Nie ma się do czego czepić. Warto zapłacić więcej za takie auto, z pewnego pochodzenia niż kupić "pozornie" tańszą inną markę i mieć problemu. Warunek generalny dla całego auta. Nie dawać "grzebać" w swoim aucie mechanikom, którzy zakończyli edukację na poziomie przecinaka i wkrętaka. Nie ma fachowców od wszystkiego!
~Grzegorz
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Był to samochód, który kupiłem jako nowy w salonie. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony. Tak bardzo, że żal mi go było sprzedawać i teraz służy jako drugi samochód w rodzinie. Przez 7 lat eksploatacji (tu się przyznam, że trochę przedobrzyłem, ale do dzisiaj serwisuje w ASO) nie było żadnej awarii! Wiadomo rozrząd wymieniony po 90 tys km, olej co 15 tys itp, czyli to co trzeba zrobić. W związku z powyższym dopóki nie zacznie się psuć to...
~reality
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
auto skrojone na miarę - każdy znajdzie w nim to czego szukał. ergonomia na najwyższym poziomie! stosunkowo tani serwis w ASO. wysoka jakość wykonania (choć skrzypi mi kratka na środku deski rozdzielczej przy wyższych obrotach lub na dziurach)... świetne zawieszenie - auto jeździ jak tramwaj! super hamulce! stylowy i ponadczasowy wygląd, absolutna bezawaryjność wszystkich podzespołów, niska utrata wartości - szczególnie w przypadku aut...
~czesm@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Bezproblemowa eksploatacja, wielka radość z jazdy i niestety szczypta goryczy na stacji benzynowej. W swoim następnym wcieleniu biorę w ciemno 1.4 122KM, ew. diesla 2.0 140 KM
~thopson23
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
jetem zadowolony. miała być corolla ale obsługo w salonie była do bani wię poszedłem do vw i na razie nie żałuję. MINEŁO 4 LATA I 60 000 KILOMETRÓW. DUŻYMI LITERAMI DOPISUJĘ BIEŻĄCE UWAGI. ZMIENIAM RÓWNIEŻ OCENĘ GWIAZDKOWĄ. GENARALNIE NADAL JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM.
~Panek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Auto bardzo ładne i praktyczne, bagażnik jest dosyć spory. Jednakże auto nie jest przeznaczone dla rodziny 2+2. Auto maksymalnie pasuje do 2 osób.
~lukrak
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Mimo wszystko jak na takie spalanie, to osiągi powinny być znacznie lepsze. Ale może prostota silnika odwdzięczy się większą niezawodnością niż turbosilniki TSI.
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Co prawda samochód nabyłem od pierwszego właściciela (znajomego) po dwóch latach eksploatacji (42 000 km) to jednak samochód dał się poznać jako dobry niezawodny nabytek, bez względu czy na lato czy na zimę. Pojazd bez najmniejszej przeszłości wypadkowej odwdzięcza się poprawną eksploatacją.
~kusiutheone@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Silnik sprawuje się bardzo dobrze. Kiedy zaistnieje potrzeba nie ma problemów z wyprzedzaniem. Pracuje umiarkowanie głośno (dopiero po przekroczeniu 3300 obrotów robi się głośno). Z dolnych obrotów zbiera się leniwie-jak to w benzyniakach.Ogólnie jest naprawdę ok. (Silnik)
Volkswagen Golf V Hatchback