Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2003-2008 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czesm@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Samochód użytkuję od nowości: - Drobne problemy z otwarciem wlewu paliwa, obluzowana śruba wycieraczki (musiałem dokręcić nasadówką), - wspomniane wcześniej sporadyczne problemy z wrzuceniem pierwszego biegu. - Posiadam alarm fabryczny z kartą - czasem nie mogłem odpalić mimo posiadania karty, po wyjęciu kluczyka i ponownym przekręceniu stacyjki dawało radę, ale system jest moim zdaniem niedopracowany.
~lukrak
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Z drobiazgów to żarówki: przez 3 lata wymieniłem obie ze świateł mijania oraz żarówka w rejestracji. Do drobiazgów (może trochę uciążliwych bo akurat było gorące lato) zaliczyć trzeba też awarię klimy (przerwał się przewód i wyleciał gaz). Naprawili na gwarancji.
~Panek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Żadnych usterek jak do tej pory nie miałem, wszystko działa super. Wiadomo że takie elementy jak hamulce, klocki itd. to są elementy eksploatacyjne i w każdym samochodzie się je wymienia, dlatego nie będę tego wpisywał że to usterka.
~reality
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
w ciągu 5,5 roku wymieniłem tylko gniazdo zapalniczki (nie palę ale korzystam z gniazda do ładowania telefonu i gpsu) - bo przestało w nim działać podświetlenie LED - oczywiście wymiana na gwarancji w drugim roku posiadania auta...
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Do tej pory nie miałem dosłownie żadnych problemów z samochodem. Nie byłem u żadnego mechanika. Jedyną rzeczą jaką zrobiłem to sam wymieniłem olej i filtry, no i oczywiście żarówkę świateł drogowych.
~sam
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Niekiedy zapalała się żółta kontrolka z lewej strony pulpitu, ale to drobny błąd spowodowany instalacją gazową. Po kilku dniach kontrolka sama gaśnie. Nic złego się nie dzieje.
~thopson23
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
3000 km. ciężko cokolwiek pisać o usterkach. na razie odpukać cisza w tym temacie. PO 30.000 SIADŁ SYNCHRONIZATOR 2 BIEGU - GWARANCJA PO 55.000 PADŁ PRAWY ZAMEK - 700 PLN
~Jimbo
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Raz miałem nieprzyjemne zdarzenie, uszkodzeniu uległa cewka zapłonowa ale nie unieruchomiła pojazdu. Poza tym żadnych niespodzianek.
~qwertycjusz
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
przepalają się co pół roku żarówki przednich reflektorów, dwa razy wymieniane też było gniazdko elektryczne w zapalniczce...
~piotrus...
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
przepalila sie tylko zarowka od kierunku,troche trzeszcza przednie drzwi od strony kierowcy przy otwieraniu(trzeba bedzie posmarowac).
Volkswagen Golf V Hatchback