Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2003-2008 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thopson23
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
jak to vw. zero polotu ale wszystko na miejscu. trzeba się tylko przyzwyczaić do migaczy w lusterkach. w nocy trochę oślepiają. natomiast płynna regulacja częstotliwości pracy wycieraczek to prawdziwa rewelacja. ostatni raz widziałem taką w 126 p. DO MIGACZY PRZYZWYCZAIŁEM SIĘ BARDZO SZYBKO. DENERWUJĄCY DROBIAZG TO BRAK MOCOWANIA KORKA WLEWU PALIWA. PODCZAS TANKOWANIA MAJTA SIĘ BEZ CELU. ŻONA W NISSANIE MICRA MA FAJNY PATENT. POLECAM TEŻ...
~Panek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Auto bardzo komfortowe. Do tego podgrzewane siedzenia które w zimę się naprawdę przydają (nie mówię tu o grzaniu na 5, tylko na 1) Wnętrze wykonane z najwyższej jakości materiałów, nic nie trzeszczy i nie skrzypi, tapicerka bez oznak otarć czy dziur przy przebiegu 150tyś. Podłokietnik regulowany super, mieszki biegów i hamulca ręcznego jak nowe!
~Grzegorz
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wszystko tam, gdzie ma być. Poszczególne elementy wyposażenia wnętrza auta są tam gdzie mają być. Przyciski znajdują się w tych miejscach, gdzie mają wg mnie być. Nie trzeba niczego szukać - kontrolki rozmiar oraz informacje są czytelne i nie trzeba niczego szukać dekoncentrując się podczas jazdy. Można odpocząć psychicznie :)
~Jimbo
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Volkswagen wiedział co robi, to auto proste w obsłudze, wszystko jest tam, gdzie powinno być i gdzie człowiek się tego spodziewa. Duży plus za kieszenie w przednich drzwiach z możliwością włożenia dużej butelki z wodą.
~sam
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Pełen komfort jazdy. Regulacje kierownicy oraz fotela powodują, że kierowca po długiej trasie czuje się dobrze. Tu koncern VW włożył dużo pracy, aby tę kwestię polepszyć.
~czesm@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
przemyślane i proste w obsłudze, choć schowek dla pasażera zbyt mały, bardzo fajne fabryczne radio, mało miejsca na bagaż, chyba że wyjmie się klapę z bagażnika (co często robię).
~czesm@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Przesiadłem się z innego VW zatem moja ocena może wynikać z przyzwyczajenia, ale cenię sobie "prostotę" obsługi i intuicyjne usytuowanie przycisków.
~khizer@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Super, jestem na prawde zadowolony, każdy element w samochodzie przemyślany, nie za duży, nie za mały, funkjcjonalny i wygodny - to jest klasa VW!
~kusiutheone@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Jak na samochód za 65000 zeta brakuje sterowania głośnością i radiem w kierownicy. Poza tym super. Jak to w VW.
~Piotrek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Dobre materiały i dobre spasowanie to duży plus tego samochodu. Minus to mały bagażnik.
Volkswagen Golf V Hatchback