Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2003-2008 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Jak na kompakta miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów jest sporo. Wydaje się taki nieduży, ale nie ma co narzekać. W pracy jeździłem innymi kompaktami w podobnych rocznikach produkcji i przy chociażby takiej mazdzie3 to golf V to inna planeta - jest dużo więcej miejsca na nogi, a nawet ponad głową. Jedyną wadą jest mały bagażnik, ale tutaj mowa o przestrzeni dla kierowcy i pasażerów
~czesm@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Mam prawie 2 metry wzrostu. Siadałem w wielu kompaktach i w zasadzie jedynie w golfie czułem się nieskrępowanie, przy maksymalnym odsunięciu fotela prawie traci się kontakt z kierownicą. Z tyłu sporo miejsca na nogi i nad głową. Bardzo wygodne siedzenia. Często pokonuję trasy powyżej 300km, jeszcze nigdy nie miałem dość swojego samochodu!
~Jimbo
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Jak na 5d hatchbacka to bardzo dobrze. Za kierownicą może swobodnie zasiąść kierowca o wzroście ok. 180 cm, a druga taka osoba może bez problemu zmieścić się za nim. Auto doskonałe dla osób niskich, nie mają problemu z dosięgnięciem do pedałów, na boki też widzą dobrze. 3 osoby dorosłe z tyłu mają już trochę ciasno.
~Panek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Jak dla mnie osoby mającej 190cm wzrostu miejsca jest wystarczająco, poprzednio miałem corse c i zdecydowanie było bardzo mało miejsca. Z tyłu jest także dużo miejsca, za mną spokojnie może siedzieć osoba mojego pokroju.
~khizer@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Dużo miejsca, da sie odsunąć fotel tak żeby nie sięgać do pedałów! Z tyłu również dużo miejsca dla pasażerów, nie trzeba regulować foteli.
~sam
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Niski pasażer przy cofniętym fotelu nawet rozprostuje nogi. Nikt z przewożonych z tyłu. słowem nie narzekał na komfort jazdy.
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Jak go testowałem nie mogłem uwierzyć, że jest tak przestronny. Jedynie bagażnik mógłby mieć trochę większy.
~lukrak
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Bardzo dużo miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Zaskakująco dużo miejsca z tyłu. Bagażnik jak w hatchbacku - mały.
~czesm@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
z przodu ogrom przestrzeni, z tyłu nieco mniej miejsca dla rosłych pasażerów, samochodzik raczej 4 niż 5 osobowy
~thopson23
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
po tym co widziałem w IV to w v jest super. szczególnie widac to z tyłu gdzie jest poprostu salon. jak w vanie!!! BEZ ZMIAN
Volkswagen Golf V Hatchback