Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2003-2008 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~reality
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
swój egzemplarz odebrałem w lipcu 2008 r. z łódzkiego salonu - była mała przygoda - mianowicie dwie wgniotki (jakby uderzenie kamykiem) na tylnych lewych drzwiach - zauważone podczas odbierania auta z salonu... poprosiłem o wymianę auta na nowy - wolny od wad... z uwagi na fakt, że wtedy ten model już schodził ze sceny na rzecz golfa VI - nie mieli mi co zaproponować, więc dali solidny upust i dodatkowe wyposażenie - abym tylko siedział cicho!...
~Jimbo
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wnętrze pojazdu jest podatne na zużycie (słabe plastiki), poza tym to pojazd, który przy minimalnym nakładzie i regularnym serwisowaniu wypada doskonale. Prosty, odporny, w cenie podobnej do konkurencji a mimo to lepiej wykonany. Mechanicznie, mimo wielowachaczowego tylnego zawieszenia jest rewelacyjny, blacharsko podobnie do konkurentów.
~sam
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Golf to uznana marka. Ceny nabycia aut używanych nie należą do najniższych. Tu tylko 3 gwiazdki. Jednak biorąc pod uwagę cały okres użytkowania warto zainwestować akurat w ten model, gdyż spełni on nasze oczekiwania. Polecam.
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Samochód dość drogi na tego rodzaju model pojazdu w porównaniu do innych modeli tej samej klasy, ale jego wykonanie (i mam nadzieję bezawaryjność) muszą kosztować.
~thopson23
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
no trochę jednak przy drogi ... ale na wyposażeniu nie oszczędzałem i silnik też nie podstawowy. mimo wszystko za drogi jak na nasze polskie realia. BEZ ZMIAN
~Grzegorz
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Kupując w salonie kompakt uważałem, że jest najlepszy w segmencie za te pieniądze, które mogłem wydać. Zdania nie zmieniłem do dzisiaj
~Panek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Auto warte swojej ceny, polecam każdemu kto chce mieć bezawaryjne auto z dobrym wyposażeniem i ładnym wyglądem.
~lukrak
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
VW zawsze się cenił. Nie można generalizować, bo dużo moim zdaniem zależy do danego egzemplarza. Dla mnie do zaakceptowania.
~kusiutheone@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Warto się targować. Choć ogólnie samochód jest drogi to po ostrzejszych negocjacjach można dostać zadowalającą ofertę.
~Kuki
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Powiem tak, gdyby nie ta blacha.... Jak widzicie rdzewiejacego mk5 to znaczy że rak zje go błyskawicznie
Volkswagen Golf V Hatchback