Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2003-2008 (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Bardzo szybko silnik osiąga optymalną temperaturę i bez względu na warunki atmosferyczne utrzymuje stałą wartość. Jedyne zastrzeżenia to do parujących szyb w drzwiach tylnych bocznych przy siedzących pasażerach, ale to raczej problem wszystkich samochodów.
~Jimbo
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wydajność ogrzewania jest bardzo dobra, w zimie szybko można zagrać w kabinie. Latem schłodzenie kabiny raz się udaje od razu, a raz trzeba poczekać. Nie wiem, czy to wina słabszej klimatyzacji (u mnie był manual), czy ten typ tak ma.
~Kuki
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Klimatronik jeden z lepszych z jakim miałem styczność - należy pamiętać że musi być cały czas włączony bo w przeciwnym razie wyraźnie skraca się żywot kompresora klimatyzacji
~Panek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Samochód szybko się nagrzewa, w środku jest bardzo przyjemnie po nagrzaniu się, oczywiście mówię tu o climatronicu. Podgrzewane siedzenia nagrzewają się po kilku sekundach.
~thopson23
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
w miare szybko się nagrzewa i nie paruje ale dmuchawę trzeba mieć stale włączoną. klimy jeszcze nie sprawdzałem. BEZ ZMIAN. KLIMA SUPER.
~khizer@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
W miarę dobrze wszystko. Po roku klima zaczęła śmierdzieć, mimo, że w zimie nie wiele była używana.
~reality
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
climatronic działa perfekcyjnie, ogrzewanie znakomite i bardzo wydajne...
~kusiutheone@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. (Climatic w zupełności wystarcza).
~Xter
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Jest tak jak powinno byc; klimatyzacja w wersji climactronic
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
7,9
9,5
~sam
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Jedno słowo. Bezawaryjność, przynajmniej w tym modelu.
Volkswagen Golf V Hatchback