Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2003-2008 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jimbo
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
5 drzwiowy hatchback - nie ma się do czego przyczepić, do przodu i na boki widać bardzo dobrze m.in. dzięki szerokiemu zakresowi regulacji fotela, lusterek i kierownicy. Dużo daje możliwość regulacji fotela pasażera na wysokość.
~sam
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Aby zredukować "martwe strefy" na tylnych słupkach warto kupić nakładkę na lusterko wewnętrzne. Likwiduje ten problem, a znacznie ułatwia orientację w większych miastach. Widok z przodu i z boku bez zastrzeżeń.
~czesm@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Nie mam większych zastrzeżeń, no może dyskusyjna jest sprawa tylnego słupka, ograniczającego pole widzenia przy cofaniu. Świetne ściemnianie lusterka wstecznego, oczy podczas jazdy nocnej w ogóle nie bolą!
~Grzegorz
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Szerokie i mocno pochylone słupki przednie robią swoje, a mega ogromniaste tylne przelewają szale goryczy. Z wnętrza widoczność jest kiepska...
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Widoczność we wszystkie strony prawidłowa, choć słupki przednie i boczne mogą zasłaniać widoczność jeżeli ktoś lubi siedzieć nisko i pochylony do tyłu.
~kusiutheone@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Widoczność jest ok jak na tą klasę. W porównaniu do Aurisa lepiej. Dużo pomagają czujniki parkowania z tyłu. Troszkę przeszkadzają grube słupki boczne.
~Panek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Widoczność super, wszystko widać z przodu, z tyłu i po bokach. Ja osobiście jeszcze mam wspomagacz zwany czujnikiem parkowania.
~reality
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
trochę przeszkadza przy cofaniu szeroki tylni słupek, ale to symbol golfa - więc wybaczam...
~thopson23
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
ach ten tylny słupek. ale i tak nie jest źle bo mam czujniki parkowania. naprawdę polecam. BEZ ZMIAN
~Jarosław
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Boczny słupek przeszkadza w widoczności zdecydowanie za szeroki!!
Volkswagen Golf V Hatchback