Lista ocen Volkswagen Golf V Kombi (38)

~Marek K.
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie jak na taki przebieg jestem zadowolony. Wymieniałem części, na które przyszedł już czas ze względu na eksploatację. Samochód nie sprawił żadnej niespodzianki
~grzegorz@ortoplus.pl
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Super silnik! Dynamiczny, idealny do szybkiej jak również do spokojnej jazdy!! A kultura pracy tego silnika, poezja!! (Silnik)
~WS Golf V variant
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Świetne auto, szczególnie w mojej wersji wyposażenia, comfortline. Mam drugi samochód Focus MKII i cały czas je porównuje. Oba są w dobrych wersjach wyposażenia i jednak VW wygrywa. Sprzęt nagłaśniający, materiały, spasowanie itp. Samochód dosyć drogi w tej wersji ale nie żałuję wydanych pieniędzy.
~Grzegorz K
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Super silnik. Ale korozja to coś nie do pomyślenia. Defekty w aucie, które powinno być nie zawodne. Myślę, że mit VW jako auta nie zawodnego padł!!!
3,8
~Jorge
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
byłem szczęśliwym posiadaczem VW passata B4, B5, B5fl, bory, golfa IV, Touran-a, polo III, New beetle, Seata altea. Poza Polo wszystkie z innym kodem silnika i wszystkie to 1.9 TDI żaden z nich nie sprawiał żadnego problemu jeżeli chodzi o silnik jakieś drobne sprawy związane z eksploatacją, każdy z nich przy sprzedaży miał ponad 200 niektóre pod 300 tys. km. Oleje zmieniałem co 10 tyś a nawet wcześniej oczywiście zgodne ze specyfikacją....
~Maciej
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Rewelacja. Jedyny minus - trudno ruszyć nim powoli i delikatnie. Gdy ruszam dynamicznie wszystko jest ok, ale jeśli muszę ruszyć powoli to trochę szarpie (mimo że jeżdżę tym autem już dwa lata) (Silnik)
~Dżordż
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Kawał porządnego auta. Stylistycznie nie zachwyca ale poza tym najlepsze kombi w swojej klasie. Wiem co mówię bo testowałem chyba wszystko co mamy na rynku.
~Demon Prętkosci :)
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Witam bardzo pozytywnie zaskoczony bylem po pierwszym roku użytkowania mojego Golfa rowniez i teraz mile mnie zaskakuje auto na każda kieszen przebieg 252333
~Adrian
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
To autko dało mi duży komfort psychiczny. Poprzednia alfa jaka jeździłem była taka jak opinia o tej marce.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf V Kombi
5,6
8,4
~advisory@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Podczas drugiego przeglądu tj. po 30.000 km zmieniłem olej na Long Life (do II przeglądu jeździłem na Super Plus), silnik teraz pracuje mi o wiele ciszej, jestem zadowolony. Przyspieszenie bardzo dobre. (Silnik)
Volkswagen Golf V Kombi