Lista ocen Volkswagen Golf V (5)

~szmigiel
Hatchback 1.4 80KM 59kW
Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tego auta. Golf właśnie niczym szczególnym się nie wyróżnia, ale jako całokształt to świetne auto, bardzo dopracowane. Docenia się komfort, prowadzenie, wykończanie.
~patroc
Hatchback 1.4 80KM 59kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego modelu. Nadwozie dopracowane, praktyczne, silnik na swoją pojemność bardzo dobry i bezproblemowy. Częsci b dobrze dostępne i nie drogie. Poprostu Volkswagen czyli auto dla ludu :)
~yzx_
Hatchback 1.4 80KM 59kW
Idealne auto jak na pierwsze auto, proste fajne i tanie w utrzymaniu, nie ma problemu z znalezieniem mechanika który naprawi auto + dołożenie instalacji LPG = będzie jeździł taniej o połowę. Przy dobrze dobranej instalacji można mieć wrażenie że auto będzie jeździło tylko na LPG, a tankować paliwo będziesz min. raz w roku. Największym minusem jest karoseria - rdza na progach może szybko wyjść a naprawa ich może kosztować połowę wartości...
2,5
~Lubeka
Hatchback 1.4 80KM 59kW
Niestety usterka po 35 tys. uniemożliwiająca dalszą jazde dyskwalifikuje ten samochód. Mialem Fiata 125P,Ładę 1500, Fiata Uno, Hondę Civic, Toyotę Yaris i nigdy po 35 tys. km nie miałem usterki, która unieruchomiłaby mi samochód.
~Patryk