Lista ocen Volkswagen Golf V (36)

~Pawik
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
To moja druga opinia po przejechaniu kolejnych 50tys. km od poprzedniej przy 16tys. km. VW Golf V to dobry samochód. Nigdy mnie nie zawiódł. Jak się o niego dba - m.i.przeglądy, rozważne traktowanie turbiny, bieżąca kosmetyka, unikanie dziur na drodze - odwdzięczy się z nawiązką.
~TSI Z
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik \"SUPER\",doskonała elastyczność, super przyspieszenie, niskie spalanie przy normalnej jeździe bez szaleństw na drodze. Gdy silnik nagrzeje się po ok. 2 km jazdy, to go nie słychać. (Silnik)
~kristatos
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo przyzwoity samochód, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście stylistycznie żaden fajerwerk, ale to też ma swoje zalety. Znakomity silnik TSI to największa zaleta tego samochodu. Do pełni szczęścia brakuje tylko skrzyni DSG.
~madman
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Główne kryteria jakimi się kierowałem przy zakupie auta: musi mieć porządną klimę i silnik. I nie zwiodłem się. Brałem pod uwagę: Fiata Bravo (za mało miejsca z tyłu i dużo trzeba dopłacić żeby nie mieć golasa), Hyundaia i30 (całkiem fajny), Skodę Octavię (droga ta skoda się zrobiła), Astrę III (porażka z silnikami), Focusa (ceny z kosmosu), nowego Mitsu Lancera (ekonomiczny to on nie jest), Hondę Civic (ufo, cena też nieziemska). Za niecałe...
~Lord Vader
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Za 63 tys. kupiłem auto bardzo dobrze wyposażone z (jak dla mnie) kosmicznymi osiągami. Po 1,6 (115 kM) w megane wydaje mi sie że jeżdżę co najmniej autem z silnikiem 2,5 litra. Moment obrotowy 200 Nm dostępny od 1,5-4 tys obrotów. Po prostu KOSMOS !!! Testowałem chyba wszystko co jest dostępne na rynku: (wszystko z silnikami 1.6) - Meganem jeździłem wcześniej, - Focus, - Kie cee'd, - Honda civic, - mitsubischi lancer (nowy), - opel...
~D
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Testowałem Toyotę Aurisa, Hondę Civic, Opla Astrę. VW Golf wypada najlepiej. W jego wnętrzu czuć "niemiecki porządek". Silnik rewelacja - konkurenci wymiękają.
3,2
~Arek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Awaryjność, oraz żenująca jakość obsługi ze strony ASO oraz importera. Oszukiwanie, czyli twierdzenie, że dany objaw nic nie oznacza, a po gwarancji wyliczanie potężnych pieniędzy za naprawę.
~Pawik
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
To moja już trzecia opinia, tym razem po przejechaniu 100 tys. km. Golf V to dobre i solidnie wykonane auto. Dbaniem o niego odpłaci się niezawodnością i bezpieczeństwem. Golf ponadto, co nie jest ujmowane w kategoriach ocen, ma znakomity układ kierowniczy i świetne hamulce. Jedyną obawą jest trwałość rozrządu silnika TSI i samego silnika.
~danil
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Ani przez chwile nie zaluje wyboru, rewelacyjny samochod do miasta i w trase. Troche malo miejsca w bagazniku na dluzsza podroz, to jedyny mankament ale widoczny juz przy zakupie.
~iti
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Niesamowity silniczek!! Przyznam szczerze ze to byl glowny powod dla ktorego chcialem miec golfa. Kultura pracy swietna;) (Silnik)