Lista ocen Volkswagen Golf V (57)

3,8
~krk1,6
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
czarna perła czego chciec wiecej-moze lepszy silnik?;)
~czesm@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Niezawodny samochód, wziąż nieco za drogi jak na nasze warunki.
~piotrus...
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
przepalila sie tylko zarowka od kierunku,troche trzeszcza przednie drzwi od strony kierowcy przy otwieraniu(trzeba bedzie posmarowac). (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Maciej
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Bardzo wygodne :) Auto przeznaczone na pewno nie dla rodziny ponieważ koszty paliwa by skończyły:(
~Xter
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Cichy elastyczny i wystarczajaco mocny - jezdzi sie bezstresowo. Wysoka kultura pracy. (Silnik)
~ GOLF 5
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
NIE CZUC TAK TYCH DZIUR.A NA AUTOSTRADZIE JEST IDEALNIE. (Układ jezdny)
~Maciej
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Fajne autko jednak z początku użytkowania sporo musiałem do niego dołożyć. Regeneracja łożyska skrzyni biegów oraz po jakimś czasie wymiana sondy lambda. Od 3 tys km jeżdżę na gazie, samochód sprawuje się bardzo dobrze.
2,4
~bt
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
To było nowe auto z salonu,moje 6 z kolei nigdy nie miałem gorszego. Twierdzę ze dno.Od początku kłopoty z wolnymi obrotami potrafil gasnąć przy zmianie biegów,serwiosy na gwarancji mnie spławiały nie potafili tego usunąć.Obsługa dno.NIGDY NIE KUPUJCIE GOLFA!!!
~jork
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
trochę twardy ale bardzo dobże sie prowadzi i świetnie radzi sobie z koleinami (Układ jezdny)
~base
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
niestety w miescie lubi wypic! 1.9 tdi bylby idealny ale 10000zl roznicy w cenie zwraca sie dopiero po 6latach po przejechaniu ok 1000km/miesiac wyniki spalania w katalogu sa grubo zanizone:( (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )