Lista ocen Volkswagen Golf V (57)

2,7
~gizmo
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Kupiłem w 2005r nowy .Od samego początku są kłopoty .np: folia odblaskowa w (wewnątrz)przednich reflektorach popękała(efekt wymiana reflektorów) ,rdza się pojawiła na progach przy kołach tam gdzie woda spływa od wewnętrznej strony (naprawa poprzez wycięcie i wspawanie nowego) silnik to już komedia ogólnie problem z elektroniką ,pękł też rozrrząd (wymiana góry silnika na gwarancji) Dosłownie można by wymieniać mase drobnych awarji typu...
~Darekt8@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Elastyczny.Dobre osiągi szczególnie po małym chiptunningu.Elastyczny - niezawodny przy wyprzedzaniu. (Silnik)
~Lejdi Zgaga
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Ogólnie super. Ma kopa już z niskich obrotów. Po trasie przyspiesza dość energicznie nawet z 5-ego biegu. (Silnik)
~fabryka mebli
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
wiec glosny jak zimny.bardzo szybki co wznagradza ten mankament (Silnik)
2,1
~lukas
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
nie kupujcie tego badziewia to najgorsze auto jakie miałem a kosztuje majątek jeśli jesteś emerytem i nie musisz się opiekować wnukami to kup golfa V on napewno wypełni Twój wolny czas a i z portfela coś ubędzie
~Roedecker
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Silnik dosyc glosny jak jest zimny, potem jest juz w miare cicho, np przy 140km/h na 6 biegu, bardzo cicho. (Silnik)
~marcin marsbo@interia.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
ogólnie jestem bardzo zadowolony szczególnie z silnika rewelacja,super wrażenia no i ten moment obrotowy 320nm
3,4
~noorbx
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Ogólnie samochód bardzo wygodny, większość czasu używałem go w trasie. Oprócz problemów z silnikiem wszystko było okej większość rzeczy zwykła eksploatacja.
~ddd
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
WIDAĆ że niektórzy specjalnie zle pisza o tym samochodzie bo maja kompleksy ze nie moga sobie kupic golfa.wiem sam ze czesto na golfa specjalnie pisza wlasciciele innych marek.np forda itp. no bo jak mozna byc takie skrajnosci w ocenie tego auta.jedni oceniaja go dobrze badz bardzo dobrze a 2 koles daje za caloksztal 2!!!przeciez ten czlowiek nawet nieposiada tego samochodu!!!przez te te opinie nie sa profesjonalne...zawsze znajdzie sie jakis...
3,1
~piotr
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
auto bardzo awaryjne, vw oszukał klientów wpuszczając ten silnik na rynek, nigdy nie kupie vw, czuję się oszukany