Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (49) - Ergonomia

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dark
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Fotele mam teraz ergoactive wczesniej alkantara. No i właśnie co bym teraz wolał po przetestowaniu obu wariantów. Lepiej oceniam obecne. Żona twierdzi jednak inaczej. Uważa, że alcantara była milsza na styku z gołymi nogami latem- zgadzam się tu jest materiał bardziej szorstki. No i teraz skóra na podłokietniku i na drzwiach przykleja się do rąk latem- lekki dyskomfort po przesiadce. Są też twardsze od alkantary ale tu akurat po dłuższej...
~elwit
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Samochód bardzo łatwy w prowadzeniu. Od strony konstrukcyjnej wszystko na swoim miejscu. Instrumenty łatwo dostępne i do bólu intuicyjne. Klimatyzowany schowek pasażera pomieści bez problemu dużą butelkę mineralnej, szuflady pod fotelami, spore schowki w drzwiach, pojemny bagażnik i szeroko otwierające się tylnie drzwi. Do tego w bagażniku haczyki na zakupy, podwójna podłoga i gniazdko 12v. W 2020 roku minus za brak Carplay/Android Auto. Co...
~łysy
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Tu również doskonale - obsługa jest bardzo intuicyjna, wszystko jest uporządkowane i rozplanowane tak, żeby ułatwiać życie kierowcy. Dużo przydatnych schowków (boczne są tapicerowane, więc nic tu nie brzęczy w trakcie jazdy) czy haczyków w bagażniku. Obsługa multimediów również dziecinnie prosta. Fotele Ergoactive bardzo wygodne - miła odmiana po hondowskich stołkach.
~jacek.b
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Nie jestem zadowolony z działania automatycznych wycieraczek. Nie wiem dlaczego należy przełączać na rodzaj deszczu.Niemiecka technologia powinna sobie z tym lepiej poradzić. poza tym wszystko w zasięgu ręki bez konieczności szukania wzrokiem. Ponieważ korzystam z nawigacji w telefonie, brakuje wycięcia w klapce tunelu środkowego na przewód usb lub innego wejścia.
~Kuba
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Pod tym względem ideał, dużo schowków, miejsc na odłożenie okularów, telefonu, kluczyka, butelek, kubków. Regulowany podłokietnik w trasie jest dużą wygodą. Fotele nie powodują bólu pleców. Oprócz tego dobre wykończenie, zarówno deski rozdzielczej jak i schowków, w których nic nie wydaje niepotrzebnych dźwięków.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Kokpit, klamki otwieranie okien wszystko to jest rozmieszczone tak jak trzeba. Nie ma żadnych udziwnień. Jest klasyka i mnie to pasuje. Nie trzeba niczego się uczyć, wszystko pod ręką. Wsiadasz pierwszy raz i znajdujesz wszystko intuicyjnie. Oczywiście pomijam tu system multimedialny - tego trzeba się pouczyć.
~Wieczna legenda umarła...
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
Fatalne, jest położenie przycisków sterowania elektryką szyb - jest przed uchwytem do zamykania a nie za, fatalny schowek w podłokietniku, trzeba by mieć złamaną rękę w 2 miejscach, żeby swobodnie wyciągnąć sobie gumę do żucia w znacznej odległości wysunięcia fotela.
~Wieczna legenda umarła...
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
~Janusz M
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Fotele super, ale już możliwość dopasowania pozycji za kierownicą, to coś nie zagrało. Albo nogi odpowiednio, albo ręce. Trzeba iść na kompromis. Oczywiście wszystko zależy od wymiarów kierowcy, ale moje widocznie są mało standardowe :-)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Hatchback 5d
6,8
~Nowa
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Jak wcześniej pisałam w "całokształcie" - jak dla mnie ustawienie pedałów i fotela są zmorą, szczególnie przy jeździe miejskiej, gdy często trzeba zmieniać biegi, a przecież do takiej jazdy właśnie stworzony był ten samochód.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d