Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (49) - Ergonomia

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Kierownica multifunkcyjna wymaga lepszego poznania, by nie mylić sie w licznych przyciskach, poza tym wszystko doskonale dostosowane do kierowcy. ustawienie fotela i kierownicy o wiele bardziej wszechstronne niż w poprzednich generacjach golfa
~Rosynant
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Jest ok, nieco lepiej mogłoby być zaprojektowane poruszanie się po menu za pomocą kierownicy. Dotykowy ekran jest ok, ale np. nawigację lepiej obsługiwać na postoju. Natomiast obsługa klimatyzacji jest bezproblemowa, nawet bez odrywania wzroku od drogi.
~Pat
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak zawsze w vw wszystko na swoim miejscu. Nie przeszkadza mi większa ilość przycisków na multifunkcyjnej kierownicy bo jak zaznaczyłem na wstępie czytam instrukcję a dla dużego "chłopca" jeden gadżet więcej nie przeszkadza.
~Pawełrdm
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Deska jak w samolocie ;) skierowana w stronę kierowcy sprawia, że wnętrze nas otula. Wszystko pod ręka jak w VW. Spory minus za zbyt przelładowaną kierownicę w wersji HIGHLINE, która powinna byc intuicyjna a trzeba na nia patrzeć.
~Szymon Piwiński
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód posiada bardzo dużo ciekawych "myczków", które zdecydowanie ułatwiają życie. Jeżeli chodzi o ergonomię jazdy i prowadzenia, to daje 10/10. Trasy rzędu 350km pokonuje bez najmniejszego zmęczenia.
~Adrian
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
wszystko na swoim miejscu i pod ręką. zawsze tak gdzie tego oczekujesz. Można przyczepić się do konsoli środkowej, zbyt dużo w jednym jeśli chodzi o zespolenie przełączników od klimatyzacji i ogrzewania
~golf150
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Wszytko pod ręką. Nie za dużo przycisków. mało miejsca na nogi kierowcy. Prawą noga uderza o tunel. Brak poduszki na tunelu co mogłoby złagodzić opieranie nogi.
~Marek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
wszystko pod ręką. Może to tylko moje stare przyzwyczajenia, ale nagminnie zamiast przednich szyb uchylam tylne. Coś z przyciskami do uchylania szyb jest dla mnie nie halo.
~Użytkownik Golfa
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Wszystko na swoim miejscu aczkolwiek starszej daty kierowcy mogą już mieć problem żeby przyzwyczaić się do dotykowego ekranu czy włączeniu niektórych funkcji.
~KSKWA
Hatchback 5d 1.2 TSI 85KM 63kW
Wejście gniazda aux umiejscowione jest centralnie nad gałką do zmiany biegów. Poza tym idiotycznym pomysłem nie ma sie do czego przyczepić.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d