Lista ocen Volkswagen Golf VII (14)

~Rosynant
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Przy zakupie brałem pod uwagę inne marki, do VW nigdy mnie nie ciągnęło, wręcz przeciwnie, ale finalnie zdecydowałem się na Golfa i póki co nie żałuję. Dobrze wyposażony (Highline z kilkoma drobiazgami), bardzo dobry silnik, ale pojawiają się drobne usterki.
~masterka
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Powiem tak, samochod genialny ! najlepszy jakim jezdzilem i w jakim wgl siedzialem. Fotele ergoactive to jest to czego zawsze w samochodach szukalem i w tym spelnily moje najśmielsze oczekiwania. Co najlepsze nawet w wersji GTI nie mozna ich dokupic. ALE ! silnik 1,4 140KM dynamika i spalanie jest jak najbardziej ok i jezdzi fajnie tylko ze to taki diesel wg mnie, bo zakres turbiny to 1500-3500 potem ciągną tylko obroty z malego silniczka i to...
~Tomaczew_ski
auto kupione w marcu'15 jako nowe wersja highline
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Świetne auto o bardzo dobrej dynamice i elastycznym silniku. Wlączanie się do ruchu czy wyprzedzenie samochodu jadącego setką jest szybkie i dynamiczne - to po prostu bezpieczeństwo. W poprzednich samochodach tego nie czułem. Fotele sportowe i super trzymanie boczne. Na zakrętach auto jak przyklejone do asfaltu. Polecam każdemu niezdecydowanemu.
~Pitek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Bardzo przyjemne autko. Dobrze wyciszone w środku, precyzyjna skrzynia biegów, silnik chętnie wchodzi na obroty, bardzo dobrze trzyma się drogi, świetne wykończenie.
3,5
~Pawełrdm
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Silnik 140km daje radę. Naprawde bardzo szybki i elastyczny. Do setki wystarczy jedyne 8 sekund maksymalnie rozbujał sie do 224. Nie jeden kozak juz wysiadł przy nim (Silnik)
~On
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Duża przyjemność z jazdy. Silnik dynamiczny bardzo elastyczny. (Silnik)
~Rolo Tomassi
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Autko w całości fantastyczne bez porównania z poprzednikiem
~Marek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
bez wad, dynamiczny, oszczędny, dobrze wyciszony, bardzo dobrze wykonany (wersja highline)
2,4
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Wręcz zawstydzający silnik, słany kompletnie nie elastyczny i niestety awaryjny. Problemy z rozrządem przy 70 000km pocący się silnik. Jak dla mnie wstyd.