Oceny Volkswagen Jetta V 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2010

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta V 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2010

2,5
~Arczi
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód użytkuję od nowości, aż do teraz 215000km. Używam auto codziennie na długich dystansach i jest moim koszmarem. Moja opinia jest rzetelna, nie tak jak zafascynowanych świeżym zakupem chłopków. Ludzie czy wy naprawdę nie potraficie spojrzeć krytycznie na swoje pojazdy? Przewertujcie fora, co inni piszą o tym, co się dzieje w ich samochodach z silnikami 1,4 TSI z grupy VW. Literatura jest bardzo bogata i obszerna, ta w ASO, napisana...
~as
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto bez zarzutu, chyba pierwsze przy którym do niczego nie mogę się przyczepić. Oczywiście większe auto z dieslem bedzie sie lepiej nadawać do gonitwy po autostradach, ale do miasta i na szose jetta jest super. Oglałęm też inne auta, ale konkurencja była niewielka biorąc pod uwagę kryteria: (długość<4,5m, promień skrętu<11m, bagażnik>400l, poniżej 10sek do setki i średnie spalanie poniżej 8l. Civic i C4 były brzydkie z zewnątrz, Corolla z...
~Zbyszek
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Silnik ma różne opinie i przed zakupem 3 lata temu trochę miałem obawy, ale zupełnie nie potrzebnie. Z samochodem nie działo się nic a przejechałem prawie 110 tys. km. Auto jest w miarę dynamiczne. Spalanie dość duże jak się jeździ dynamicznie ale przy oszczędnej jeździe można zejść do 6 litrów. Kupiłbym ponownie taki samochód chociaż aktualnie jestem w trakcie poszukiwań Octavii 3 z silnikiem 1.6 TDI.
~as
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto bez zarzutu, musiałbym na prawdę zacząć grymasić żeby sie do czegos przyczpić (np. mógłby być ładniejszy i mieć lepsze radio). Oczywiscie wieksze auto z dieslem bedzie się lepiej nadawac do gonitwy po autostradach, mniejsze będzie jeszcze zwinniejsze w mieście, ale jako uniwersalny kompromis ta djetta jest super.
~radkos
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto jest świetne. Warto mu się przyjrzeć. Jest bardzo pojemne (bagażnik 527 litrów pojemności), świetne materiały wykonania, spasowania, wyciszenia oraz świetne wyposażenie. W kolorze czerwonym (Spice) prezentuje sie bardzo dostojnie:). Posiada wszystko co oczekuję od samochodu. Poza tym zawsze chciałem mieć Skodę Octavię, ale ... z tym samym silnikiem co Jetta i wyposażeniem Octavia jest droższa !!!!!
3,8
~miloo
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Całokształt psują drobne usterki i złe opinie o łańcuchu rozrządu.() słucham czy na zimno nie terkocze) Silniczek całkiem niezły oszczędny niezłe przyspieszenie.
~sławek
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Po dwóch miesiącach i przejechanych 5 tys. km jestem bardzo zadowolony. Polecam ten samochód.
~SG
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Zanim kupiłem to auto wypisałem sobie w punktach moje wymagania. Wszystkie spełniła VW Jetta. Ogólnie polecam.
~mika
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Zaraz po włączeniu spala 4,1-4,4 l/h a po ok 1 min. schodzi na 1-1,1 l/h i można ruszać. Nie wiem do czego to służy. (Silnik)
~Szymon