Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomS
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
To co powoduje najwięcej frajdy z jazdy biorąc po uwagę wyposażenie kabiny to właśnie czujniki parkowania oraz świetna instalacja telefoniczna. Po wejściu do środka auto rozpoznaje automatycznie telefon i poprzez bluetooth łączy się z nim. Volkswagen ma fajny komputer pokładowy. Z dużym wyświetlaczem miedzy zegarami stacyjki. Poza wskazaniami komputera można ustawić sobie wyświetlanie stacji radiowych oraz właśnie opcje telefonu komórkowego....
~Ole-ole
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Jak to w VW, czyli wszystko tam gdzie się intuicyjnie spodziewamy. Wygodne fotele i kanapa z przyjemnymi skórzanymi wstawkami. Irytuje brak jakiegokolwiek skrawka materiału na boczkach drzwi i tandetny plastik. Dużo lepiej jest z górną częścią deski rozdzielczej. Highline, a przełączniki szyb i lusterek bez chromowanych wstawek jak w Golfie. Brak zamykanego schowka przy lewarku zmiany biegów, są odkryte dziury na kubki na napoje. Brak schowka...
~lukasz
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Nic się te vw nie zmieniły odkąd je mam czyli od 1994 jest tylko rozbudowane i wystylizowane. Jedno co mnie wkurza to elektryczne szyby, gdy kierowca chce otworzyć własną szybę zawsze bez patrzenia otwiera mi się tylna i muszę za każdym razem patrzyć co naciskam co w przypadku reszty guzików, a jest ich trochę tak nie wyglada. Ale ten mankament dla mej ręki w starszej też był. Nie jest to auto robione pod moje wymiary więc uważam ten mankament...
~Marek Architekt
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Nic dodać nic ująć - prawie wszystko na sowim miejscu. Brakuje otwierania foteli z tyłu od środka. Uwaga na obsługę radia multifunkcjonalnego i systemu nawigacji. Bardzo słusznie, że producent pisze, że obsługa przez kierowcę w czasie jazdy jest niedopuszczalna - tylko kto czyta instrukcje obsługi? Aż miło sobie pogrzebać w tych czytelnych i jednoznacznych instrukcjach. Z tyłu miejsca jak w starym dobrym Passacie B3.
~p.
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jak w stajni VW, bez fajerwerków, wszystko poprawnie. Jedyne co jest dla mnie niewygodne, to włączanie ogrzewania lusterek. W poprzednim aucie było sprzężone z ogrzewaniem tylnej szyby. Tutaj trzeba włączać szybę i lusterka osobno. Drobiazg, ale sprzężone było wygodniejsze.
~brdg83
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Wszystko pod ręką. Nie ma się do czego przyczepić. Niestety brak jak dla mnie wielu przydatnych udogodnień w wersji Trendline (brak podłokietnika z przodu i z tyłu, czy nawet brak kieszeni z tyłu przednich foteli, a największy minus to plastikową kierownica).
~marek_gransicki
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Wszystko tam gdzie ma być i nic się nie zmieniło. Przepastny bagażnik jest extra, ale jak coś leży z tyłu, lub jak kto woli z przodu, to ciężko po to sięgnąć - wtedy przydaje się szybko otwierające się siedzenie i wszystko gra.
~Bart
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Wszystko pod ręką. Super kierownica multifonkcyjna, którą oblśuguje komputer, radio, tempomat, telefon. Z drugiej strony twardy i wąski podłokietnik środkowy, nieergonomiczny podłokietnik w drzwiach.
~Ianek
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
To mój kolejny vw. Ewolucja nie rewolucja. Wszystko na swoim miejscu. Nie musiałem uczyć się od nowa rozmieszczenia przycisków, równocześnie widać, że jest to nowocześniejsze model niż wcześniej posiadany.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting
6,4
6,4
~andrzej
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
dobra ergonomia jedynie ciężko mi się przyzwyczaić do regulacji lusterek umieszczonej z boku na drzwiach,w poprzednich autach była umieszczona w lepszych miejscach, ale to taki drobiazg .
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting