Oceny Volkswagen Jetta VI Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW od 2011

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta VI Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW od 2011

~Mario1980
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Czytałem o tym że wieśwagen itp. że grodo, że nuda, że silniki do bani. Nie czytajcie tego. To mój pierwszy Volkswagen. I uważam że problemem jest tylko to że część ludzi chciałaby go ale ich nie stać. Rozumiem to, ale nie jest to powód by wrzucać bez powodu na markę. Uważam że to poza BMW, Mercedesem i Audi czwarta marka w Europie i jeszcze co najmniej 5 lat tak będzie, Warto kupić nową Jettą. Wiecie za co płacicie. W środku elegancko,...
~Tomasxz
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Polecam, prosta konstrukcja bez zbędnych bajerów. Ponadczasowy środek, wygodny dla kierowcy i pasażerów. Dużo radości daje motor, niesamowite brzmienie i świetne przyśpieszenie. Wysoki moment przy niskich obrotach sprawia, że na trasie i przy 60km/godz i przy 150 km/godz jedziemy na 6 biegu, nie tracąc za bardzo na dynamice podczas przyśpieszania.
~Suav
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie mogę wystawić innej niż najwyższa oceny. Jedyne minusy to zbyt twarde jak dla mnie zawieszenie, większe niż oczekiwane spalanie oraz klapa bagażnika dająca wrażenie tandetnej na zawiasach wnikających do środka.
~Predator
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto świetne. Wygoda, komfort, świetne prowadzenie, dużo miejsca. Warto kupić. Jeżdżę 10 lat i jak dotąd wymieniłem tylko świece i 4 razy olej. Oleju nie bierze ani kropli.
~Wojtek
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Taki mniejszy Passat. Obszerny wewnątrz, ekonomiczny, jak dotąd bezawaryjny. Niestety w wersji Comfortline niewygodne przednie fotele.
~jack
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Jetta moim zdaniem jest niedoceniana ale jest to samochód który nie łapie się w klasie C ale też brakuje mu trochę do D. Auto dla rodziny idealne.
~Grzegorz
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Idealny kompromis pomiędzy dynamiką i ekonomią spalania. Nowoczesny, sportowy sedan z charakterem, jakość wykonania i komfort jazdy dają gwarancję przyjemności użytkowania. Gorąco polecam.
~Arkady
2,5
~Tom
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Przebieg 36 tys. 2 lata - korozja na dachu Przebieg 50 tys. 2,5 roku - rozsypał się rozrząd - naprawa płatna Przebieg 60 tys. 3 lata - padła turbospreżarka. (Silnik)
3,5
~Robi
Sedan 1.2 TSI 105KM 77kW
Po przejechaniu 15tys km spaliła Się cała elektryka samochód w serwisie 2 miesiące bez zastępczego auta. Zaraz po 2 letniej gwarancji znowu to samo samochód w serwisie i nikt nie wie co jest zapaliły się 3 kontrolki epc, silnik, i jeszcze jedna nie wiem co to znaczy. nie ma mocy i cały się trzęsie jak jedzie 2 poważne usterki w ciągu 2 lat jestem wkurzony nie wiem ile potrwa naprawa serwis nie może znaleźć usterki (Bezawaryjność (poważne usterki))
Volkswagen Jetta VI Sedan