Lista ocen Volkswagen New Beetle Hatchback (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~romano55@vp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto nie ma poważnych wad. Żadnych. Są jedynie drobiazgi, które "sypią się" w każdym egzemplarzu. Chociażby mechanizm klapki wlewu paliwa. Jest tam silniczek pneumatyczny, który w pewnym momencie postanawia przejść na wcześniejszą emeryturę. Koszt w serwisie 70zł. Wymiana 50zł. Czujnik pedału hamulca. Awaria przydażyła mi się raz w poprzednim egzemplarzu przy 150.000 km. Pan który hamował za mną na skrzyżowaniu był szczerze niezadowolony, iż...
~Beny
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Niby niemiec, niby toporny i niezawodny. Tyle ze to auto nie jest ani toporne ani niezawodne. Ilość usterek w tym aucie moze nie sprawiła ze częściej przebywał w warsztacie niż na drodze ale troche tego było. Przede wszystkim drobiazgi jak ułamany lejek bagnetu. Odpadające chromy we wnętrzu:) Ułamana dźwignia od składania fotela kierowcy, chociaż to akurat wyszło mi na plus:) no i mnóstwo drobnych problemów z elektryką z którymi jeszcze się...
~autokiller@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jak to bywa, rozne rzeczy czasem sie psują... lub nie dzialaja, jak nalezy. Pokretlo regulacji ogrzewania fotela wysiada czesto. Zdalne otwieranie bagaznika dziala tak, ze po nacisnięciu przycisku wewnatrz czesto nie da rady zdążyć dojśc do kufra, a już mechanizm zdązy sie zablokowac. Trzeba uprawiać sprint. Choc dziwne jest, ze nie zawsze tak jest. Samochod jest dosc niski, wiec zdarza sie zawadzic o krawężnik przednim zderzakiem. Miska...
~Automaniaczka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Elektryka. Kupiłam używane auto, w którym nie wszystkie elektryczne rzeczy zostały dobrze naprawione. Nie działa podgrzewanie lusterek i zegar, oraz lampki przy zasłonach przeciwsłonecznych i nich klapki lusterek są oberwane. Schowek nad lusterkiem wstecznym stracił gdzieś przycisk blokujący. Tak wiec usterki są tylko kosmetyczne :)
~MarcinS-c
Hatchback 2.0 115KM 85kW
w rodzinie od dwóch miesięcy więc nie mogę dużo tu powiedzieć. Choć ostatnio zachowuje się dziwnie, mianowicie bardzo nierówno pracuje przy niskich obrotach ( do 2000/min). Chwilami aż szarpie całym autem. jeśli ktoś potrafi pomóc, proszę o kontakt marcin@oskar.sosnowiec.pl
~Anka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
No i tu niestety się troche zawiodlam.Jak na tą klase auta i niemiecka jakośc to ilośc drobiazgów psujących się w tym aucie mnie rozczarowala. Niby nic- zacięte pokręto, przepalona lampka, niedomykająca klapa... itp,ale to mnie naprawde irytuje!
~Grzegorz
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Denerwuje mnie glosne zamykanie centralnego zamka + Klapa bagaznika. Zeby ja zamknac, trzeba trzasnac, zeby otworzyc, trzeba biec od odrzwi kierowcy, zeby zdazyc przed zadzialaniem blokady. Pozatym zadnych problemow.
~Łukasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Beetle cierpi na szereg drobnych, upierdliwych, ale łatwych do osiągnięcia usterek. Głóownie chodzi o kwestie związane z oświetleniem, bądź słabym spasowaniem wnętrza.
~Fredi88
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z drobiazgów zawsze coś tam szwankuje, ale nie są to jakieś poważne rzeczy... Czujnik pod pedałem hamulca, podgrzewane lusterko, czy krańcówka w drzwiach.
~justy1@poczta.onet.eu
Hatchback 2.0 115KM 85kW
ciezko zmienic żarówke w przednim reflektorze,zwlaszcza w prawym(mam dodatkowo kolektor od gazu),ale jest na to sposób i nie trzeba demontowc pol auta;)
Volkswagen New Beetle Hatchback