Lista ocen Volkswagen New Beetle Hatchback (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Beny
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Wyciszenie w tym aucie nie jest moze tak dobre jak w nowoczesnych limuzynach ale to akurat jest plusem tego auta. Silnik 2.0 na wyższych obrotach pracuje tak ładnie, że aż chce się go posłuchać. Poza tym jadąc w mieście na niskich obrotach nie słychać silnika prawie wcale. Jednym słowem ideał.
~Łukasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z pewnością nie jest to Mercedes ani Narodowe Forum Muzyki. Po prostu go słychać. Do 120 km/h można śmiało prowadzić rozmowy. Powyżej tej prędkości możesz śmiało puścić radio na cały regulator - nie będzie za głośno.
~Sebastian
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie dałem jako dobre z uwagi na to że słychać szum powietrza przez boczne drzwi a raczej szyby, na autostradzie gdy jeszcze zawieje wiatr to słychać jak wieje, ale nie jest to aż takie tragiczne.
~Fredi88
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli chodzi o prędkości do 100-110km/h to jest ok. Przy 140km/h robi się już głośno. Przydałby się 6 bieg, wtedy obroty by trochę spadły no i w aucie byłoby ciszej.
~bojol1
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
W zasadzie to nie wiem bo auto jest przez MTM mocno zmodyfikowane więc podwójny układ wydechowy jest trochę głośny. Ale oczywiście tak ma być - to mruczenie to symfonia!!!
~Gin sub555@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
silnik pracuje cicho, jednak pod podłogą jest zamontowany jakiś dodatkowy baniak(nie jest to tlumik) z którego wydobywa się lekkie niskobrzmiące buczenie
~romano55@vp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Nie można nic zarzucić. Moja dama raz zadzwoniła, iż coś jej szumi przy większej prędkości. Kazałem jej domknąc drzwi. Już nie dzwoniła
~Automaniaczka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jako osoba która uwielbia dźwięk silnika i szum opon, nie narzekam na jakość wyciszenia. Uważam że jest wystarczające.
~autokiller@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
moglo by byc wieksze wyciszenie. troche slychac silnik przy wyzszych obrotach. Od 3500 obrotów zaczyna być to troche przeszkadzające.
~Mg
Hatchback 2.5 150KM 110kW
Jeżdżę z otwartym szyberdachem przez 3/4 roku-lubię szum wiatru. Są auta lepiej wyciszone :-)
Volkswagen New Beetle Hatchback