Oceny Volkswagen New Beetle Hatchback 2.0 115KM 85kW od 1998

Volkswagen New Beetle Hatchback 2.0 115KM 85kW od 1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen New Beetle Hatchback 2.0 115KM 85kW od 1998

~Beny
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Początkowo nie byłem przekonany do jego zakupu. Wydawał mi się strasznie \"zabawkowy\", ale juz po pierwszej jeździe przekonałem się, że to nie jest auto dla dzieci, ba... nawet nie dla kobiet. Może i jego stylistyka nie jest zbyt męska, ale za to wrażenia z jazdy są naprawdę imponujące. Auto świetnie trzyma się drogi, jest dynamiczne i poza mrygającymi bez większego powodu co jakiś czas kontrolkami mozna powiedziec ze jest to auto...
~Azart
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Relatywnie patrząc na całokształt to auto naprawde godne polecenia. Silnik dostarcza odpowiedniej mocy do jazdym tym autem, płyta podłogowa golfa doskonale sprawdza sie na naszych polskich drogach a sumujac koszty utrzymania napewno nie wybrał bym diesla chociaz by z racji pracy silnika. Wiadomo ze benzynka ma swoje wady i zalety ale ja chyba widze wiecej zalet:)... widocznosc w tym aucie naprawde jest spora a do tego sam charakter nadwozia...
~autokiller@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Super samochód. Jedyny w swoim rodzaju. Bardzo wyjątkowy i podoba się. Tak samo jak na zewnatrz jest nietypowy, tak i w srodku wiele ma nietypowych rozwiazan nadajacych mu charakteru. Dla osób niebanalnych, to na prawde fajne auto, choć wymagające przyzwyczajenia sie.
~Grzegorz
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jezeli ktos chce kupic auto rodzinne, niestety musze beetla odradzic, malo miejsca z tylu i maly bagaznik. Natomist dla wszystkich singli jest to wspanialy samochod za ktorym sie wszyscy ogladaja. Wyglada super i nie jest wcale "pedalskim autem". Dla poprawienia efektu polecam kola 16- lub 17-to calowe
~romano55@vp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto pomimo, iż produkowane od 1998 roku wciąż wzbudza sensację na Polskich drogach. Można powiedzieć, iż nie ma osoby która nie obejżałaby się z lekkim uśmieszkiem patrząc na przejeżdżającego "chrabąszcza". Jest to znakomite auto dla osób z indywidualną osobowością, które lubią się wyróżniać z tłumu, nie znoszą prostoty i nudy i chcą być oryginalne. Bynajmniej ja do takich osób należę i jestem bardzo zadowolony z posiadania takiej zabawki.
~rat
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto jest super!Prowadzi sie bajecznie no i wyglada bajecznie ale jest to moja opinia bo wiem ze znajda sie ludzie ktorym wyglad auta nie odpowiada.Goraco polecam!Znajomi moi ktorzy jezdzili juz wieloma autami byli naprawde pod wrazeniem po krotkiej jezdzie tym autem.
Dziennik kosztów dla Volkswagen New Beetle Hatchback 2.0 115KM 85kW
10,1
11,2
3,5
~seb-q
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto bardzo fajne jednak z tyłu miejsca za mało i nie nie tak wygodne jak Golf IV.
~aga
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Najpiękniejsze autko jakie jeździ ulicami świata ;-)
~Misiek12321
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Oprócz faktycznie od czasu do czasu pojawiających się jakiś \"duperelek\" bardzo fajne autko :-) Nie sprzedałbym mojego garba za nic w świecie :))))
~koczywas@o2.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Jeżeli szukasz nietuzinkowego samochodu za którym obejrzy się większość Pań to samochód dla Ciebie :)
Volkswagen New Beetle Hatchback