Oceny Volkswagen New Beetle Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW od 1998

Volkswagen New Beetle Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW od 1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen New Beetle Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW od 1998

~Łukasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Gorąco polecam. Wbrew pozorom nie jest to auto kobiece, ale niezawodna i tania w eksploatacji "zabawka" dająca dużo frajdy z jazdy...do pracy i z pracy. Dłuższe wyjazdy możliwe wyłacznie we dwoje - bagażnik kolosem nie jest. Upchasz tam dużą torbę podróżną, duży górski plecak...i torbę na laptopa.
~Automaniaczka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto bardzo przyciągające wzrok, niecodzienne, dosyć rzadko spotykane, o ponadczasowych kształtach (nie da się znaleźć elementu który nie byłby zaokrąglony), wywołujący sentyment u starszej grupy społeczeństwa, pamiętającej czasy świetności pierwszego Garbusa. Piękne, trwałe i komfortowe auto.
~Fredi88
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Lubię ten samochód :) Pocieszny z wyglądu, bardzo ekonomiczny, dla nas (2 osób) wystarczająco przestronny. Części eksploatacyjne tanie (większość do golf 4) Jedyne drogie elementy to elementy karoserii czy wnętrza, ale też idzie dorwać wszystko na allegro.
~mika171988
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Autko świetne, użytkowałam je 3 lata. Klika dni temu sprzedałam autko z żalem ale przyszedł czas na młodszy model.
~Sebastian
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód rewelacyjny godny polecenia a w dodatku ma nieprzemijający czasowo kształt i mimo upływu lat wciąż cieszy i zadziwia na drogach
~mechanik vag
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Volkswagen do 2000 roku produkował znakomite auta i New beetle z początku produkcji też jest super, mimo że jest Mexykański przewyższa auta amerykańskie które mieliśmy w domu niezawodnością.
Dziennik kosztów dla Volkswagen New Beetle Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
6,4
~Apacz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
To najlepsze auto jakie posiadałam. Żadne inne nigdy go nie zastąpi.
~Anka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Pomimo drobnych wad (psujace się drobne elementy wyposażenia), auto jest spelnieniem moich marzeń!
~Stels
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
To po prostu mini-porsche!!sliczny,wygodny-spełnienie marzeń!noo w sumie jest jeszcze jedno marzenie do spełnienia-new beetle cabrio!!!
~Mikołaj
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu miejsca dla rosłych mężczyzn, jednak z tylu osoby powyżej 180 mają problem przez opadająca linię dachu. Osobiście traktuje siedzenia z tylu jako ciekawostkę, lub drugi bagażnik (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Volkswagen New Beetle Hatchback