Lista ocen Volkswagen Passat CC (51) - Silnik

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Super zrobilem 100.000 km i jestem w szoku zadnych problemow jak na razie. Tylko ze pełny serwis zawsze robie co 10.000km dlatego ze nie wychodzi drogo .i olej tylko valvoline. I co 35.000 carbon clean.zawsze dbam o swoje samochody .
~bono
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Samochód naprawdę ok, wybierałez z kilku opcji ale strzał był w dziesiątkę. Można sobie zrobić prezenta z okacji kryzysu wieku średniego. Jedyna wada to lekkie trzeszczenie w desce, zwłaszcza przy niskich temperaturach.
~arturjasion
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
silnik CR w porównaniu do pompo-wtrysku ... hhhmmm ja z z pompo-wtryskiwaczami nie miałem żadnych problemów CR na pewno jest cichszy ale PW lepiej zapala i mniej pali reakcja na gaz jest szybsza .
~jakub
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Silnik wspaniale sie sprawdza w kazdych warunkach. Zarowno przy niskich predkosciach, kiedy potrzeba \"mocy\" do sprawnego wyprzedzania, jak i przy predkosci bliskiej granicznej... czyli powyzej 200km/h
~Wojtek
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Dałem podnieść moc do 200KM, teraz jest to rakieta, zamiast 8s do setki, mam 6s:) Prędkość maks 240:) Jedyna wada: powyżej 220 słabo przyspiesza, jednak to tylko 1,8.
~paweu
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
W kategorii silników do 2 litrów Passat nie ma się czego wstydzić. Benzynowy 1.8 turbo jest cichy, elastyczny, ładnie się wkręca na obroty, niewielka turbodziura
~Rafał
Coupe 3.6 V6 300KM 221kW
Całkiem fajny jest. Mocy pod dostatkiem. Przyspieszenie 5,5 s mierzone kilka razy. Pojazd ma software od F55-60(!) Prędkość max. 275 km/h. Moc podniesiona do 340 KM.
~paweł_gurski
Coupe 2.0 TSI 200KM 147kW
Po 2-3 minutach bardzo cichutki. Kultura pracy na najlepszym poziomie dzięki czemu przy dużych prędkościach można normalnie rozmawiać i słuchać muzykę.
~pmorgala
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
170kKM tak akurat, w siedzenie nie wbija. Chciałbym kiedyś spróbować 3,6 v6 300KM. Za to ekonomiczny, średnia 6,5-7,0 nawet przy opcji sport.
~Daras 2467
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Po 200 tyś km bardzo drogie awarie osprzętu silnika, jak: koło dwumasowe czy zawór egr ,jednak auto z tym silnikiem jest dynamiczne i dość ekonomiczne.