Lista ocen Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2018 (5) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aprox99
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Silnik 150KM jest w zupełności wystarczający.Stojąc na światłach go nie słychać,jedynie przy wypalaniu DPF trochę chodzi jak starszy diesel.Nigdy nie miałem auta które tak mało paliło, Trasa 1000 km do Niemiec ,zużycie pomiędzy 130-!40 km/h około 5,1 L.Fajnie wchodzi na obroty i jest cichy wbrew wielu opiniom.Nie wiem czy bierze olej ,bo na razie nie. Kiedyś geneowano z 2L 75 koni i nikt nie mekał,teraz mają po 200 i ciągle mało.Czyste 5 gwiazdek
~Łukasz
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
150 KM wystarczy do miasta i na trasę. Zapakowany łapie zadyszką pow 150 km/h , ale u nas i tak nie bardzo jest gdzie szybciej pojechać. Spalanie na trasie świetne, ale w mieście 1.4 tsi 150 KM w Octavii III z DSG spalało podobne ilości paliwa. System Start Stop działa kiepsko w wersji ze skrzynią DSG.
~Marek
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
W jeździe solo dynamiczny i zrywny, w trybie S skrzyni daje frajdę. Zapakowane auto z rodzinką na wakacje nie jest mułem autostradowym ale znacznie traci na dynamice i trzeba dać mu chwilkę. POWAŻNA WADA - NADMIERNE ZUŻYWANIE OLEJU
~Gall
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Po niewielkim przebiegu 3000 mogę tylko stwierdzić że jest to jednostka cicha i dość oszczędna.
~Konrad
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Mało pali, szybko reaguje na gaz, szybko się grzeje
Volkswagen Passat B8 Variant