Lista ocen Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2018 (5) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aprox99
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Uważam że to jest niedorobione.A4 B9 ze sportowym zawieszeniem bujało jak ponton dlatego sprzedałem.Passat jest stabilniejszy ale dla mnie trochę za miękki.Karosseria ciągle pracuje i buja nawet na idealnej drodze.Najmniejsze nierówności są przenoszone na bude.Ciągle drga karoseria we fieście mojej żony jest bardziej stabilnie
~Gall
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Kolumna kierownicy wymieniona po zaledwie 600 km. jak się okazało nie był to pojedynczy przypadek - na ok. 200 aut usterka wystąpiła w 20szt. Najgorsza była jednak obsługa serwisowa która problemu nie widziała i była oburzona że zgłaszamy usterkę w takim cudownym produkcie tak cudownej marki...
~Łukasz
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Dobra precyzja powadzenia. Zwieszenie trochę ma odwrotne nastawy: twarde na nierównościach, a buja na zakrętach. Na autostradę jest super, bo na kręte drogi to auto i tak się nie nadaje.
~Konrad
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto stworzone do poruszania z wysokimi prędkościami. Pewne prowadzenie zachęca do agresywnej jazdy.
~Marek
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Trochę mało precyzyjny, ma tendencje do pływania .
Volkswagen Passat B8 Variant