Lista ocen Volkswagen Polo III Hatchback (247) - Ergonomia

Na liście zabraknie 384 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~giernal
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak przystało na typowego Volkswagena, praktycznie wszystko znajduje się na swoim miejscu i jest intuicyjne w obsłudze. Dziwić może jedynie umiejscowienie przełączników elektrycznych szyb.
~Afrok
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Ogólnie autko przemyślane i nie trzeba \"rozbierać\" pół samochodu żeby się do czegoś dostać. Ogólne nie jest źle ale osobiście na schowki, podstawki i inne takie duperele nie zwracałem nigdy uwagi.
~mixmax
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
wszystko ok, ale jak dla mnie za krotki przelacznik kierunkowskazow,za maly opor przy naciskaniu pedalu gazu - stopa luzno trzymana na pedale powoduje jego obnizenie, co na dlugich trasach meczy
~paulo
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jest nieźle chociaż niektóre rozwiązania bez sensu, np włączanie tylnej wycieraczki, fatalne ładowanie sie na tylną kanapę (3 drzwi), brak otwierania klapy od środka, brak miejsc na puszkę
~Kermit
Hatchback 1.0 60KM 44kW
4, ale z dużym minusem - mały schowek w desce rozdzielczej, fatalne umieszczenie regulacji nawiewu i przycisków (są bardzo nisko i przynajmniej ja muszę się do nich nachylać). Poza tym jest ok.
~Jacek z Opola
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Byłby wzorowo, gdyby nie cholerny klakson. W trudnej sytuacji w skręcie nigdy nie potrafię go intuicyjnie odnaleźć! Porażka. Po dwóch latach nie znalazłem jeszcze włącznika światła mgielnego tył.
~stes3@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
wszystko po ręką dla mnie w porządku, tylko jak sięgam po pasy to troszke sa za daleko ale nie ma co sie dziwić w końcu drzwi ma długie jak diabli, aha i barak schowka pasażera, zastępuje go airbag
~pagathe@wp.pl
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Kupując niewielki samochód każdy musi brać pod uwagę to, że miejsca w nim nie będzie zbyt wiele, ale w tym jest miejsca na tyle, że spokojnie można jechać w dłuższą trasę nawet w 5 osób - przetestowane!
~Zbyszek. zetperon@pik-net.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
W porządku. Ale np aby wymienić świece to muszę zdemontować cały filtr powietrza. Miski olejowej się nie odkręci bez demontażu półosi. Paska klinowego nie wymieni się bez podpierania całego silnika.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Hike83
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Wszystko na miejscu, fajnie że radio jest wysoko, szkoda że pokrętła nawiewu dość nisko ale po 20 minutach okazało się, że to nie problem i jest tak jak się dało najlepiej !
Volkswagen Polo III Hatchback