Lista ocen Volkswagen Polo III Hatchback (247) - Ergonomia

Na liście zabraknie 384 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiekW
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Wszystko dobrze dostępne i przemyslane jezeli chodzi o wnetrze auta, bardzo gleboki bagaznik jak na auto tej klasy.
~Paweł
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak to w volkswagenie, wszystko pod ręką i nie muszę się zastanawiać, jak to miałem np. w Yarisce, czy zapaliłem właściwe światła.
~Polo 6n
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu. Tylko żeby te przyciski od otwierania szyb znajdowały się w drzwiach to byłoby super.
~Kamil
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Doskonale! VW jest pod tym wzgledem znany ze wszystki guziki i przelaczniki ma pod reka i rozmieszczone sa intuicyjnie.. tutaj +5
~Maciek
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Wszystko pod reka na swoim miejscu. Mam wersje z zamykanym schowkiem pod poduszka pasazera, co uwazam jest niezbednym elementem.
~XL75
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Prawie wszystko jest tam gdzie powinno, choć przyciski elektrycznych szyb powinny być według mnie na drzwiach.
~CZU
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak we wszystkich VW wszystko przemyslane. Minus jeden punkt za mala ilosc chowkow (wersja z dwoma airbagami).
~barni
Hatchback 1.0 45KM 33kW
jak na silnik 1,04 l. i osiągi to mógłby palić mniej. Trochę drogi przy zakupie. Ale ogólnie stosunek cema/jakość Ok.
~PL
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jak na taki mały samochodzik zadziwiająco dużo miejsca i wszystko pod ręką, ale przydała by się kontrolka włączonych świateł mijania.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~r2r
Hatchback 1.0 60KM 44kW
Główna wada to mało schowków i niewygodnie umieszczone przyciski do elektrycznego otwierania szyb. Poza tym - OK.
Volkswagen Polo III Hatchback