Lista ocen Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1995-2001 (80) - Widoczność

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~giernal
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Optymalna wielkość szklanych powierzchni oraz duże lusterka zapewniają przyzwoitą widoczność we wszystkie strony. Najwięcej problemów kierowcy mogą przysparzać szerokie słupki A, które niekiedy skutecznie przesłaniają pole widzenia.
~citizen
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
O ile do przodu widoczność jest dobra, to do tyłu... tragedia. Bardzo szerokie tylne słupki i mała, wysoko umieszczona tylna szyba wyjątkowo utrudniają cofanie. Bardzo trudno wyczuć tył pojazdu przy cofaniu.
~wladek0706
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
idealna widoczność tak do przodu jak i do tyłu, zdarzało mi się parkować dosłownie na styk i nikogo nigdy nikogo nie przyhaczyłem, duże lusterka ułatwiają obserwowanie tego, co dzieje się za autem
~jerzy_poradzisz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Dałbym pięć, ale do tyłu jednak troszeczkę słaba przez nie za dużą szybkę. Mimo to, nie ma najmniejszego problemu żeby się zorientować w tym, co się dzieje wokół samochodu.
~herf@wp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Taka sobie. Przeszkadzają słupki przednie i tylne, mała tylna szyba (problem pogłębia zamontowane trzecie światło stopu). Duży plus za asferyczne lusterko po stronie kierowcy.
~Tomek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Wszystko widać rewelacyjnie. Nie ma dużych słupków, cofamy bez problemu bo ścięta pionowo szyba wyznacza granice samochodu. Na nic nie narzekam.
~marek-barca@o2.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
do przodu dobrze do tyłu przeszkadzają szerokie tylne słupki. przydałyby się czujniki parkowania bo cofając to tyłu mam wrażenie że jest dłuższy niż się wydaje
~bartekd01
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Nam ponad 185cm i wagę coś pod 100kg i naprawdę wszystko doskonale widać nie ma zdanych problemu z parkowaniem widać wszysko doskonale!!
~manutd88
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak dla mnie bez zastrzeżeń. Początkowo może sprawiać trudność widoczność w prawym lusterku, ale idzie się przyzwyczaić.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał_S
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Nie ma powodów do narzekań, wszystko dobrze widać. Po wyczuciu wymiarów samochodu, można bez problemu szybko parkować.
Volkswagen Polo III Hatchback