Ocena kierowcy - Volkswagen Polo III Hatchback

Rok produkcji 1999
Volkswagen Polo III Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Niezawodność!!!
Przeniesienie napędu
Jest to smutny mały niemiecki samochodzik! Nic ciekawego w nim nie ma, prostota i brak postępu ludzkiego! w 1999 roku inne auta jakoś coś fajnego w sobie miały a polo NIE! Aczkolwiek autko jest niezawodne pod względem technicznym! Tylko lać paliwo, pilnować zużywających się części i jeżdzić!!!
Silniczek pracuje jak na prawdziwego dieselka przystało! Praca równa, ruszyć można nawet z trzeciego biegu bez żadnego problemu.Mam przebieg na zegarze 136 000 ale prawdziwy to coś ok 260 000 Jednym ciągiem, bez postoju przejechałem 2300km i mogłem jechać dalej. Po kilku dniach powrót! kolejne 2300..
Skrzynia?! Jak dla mnie normalna, bez rewelacji a i też nic mi się z nią nie działo...
Norma zachowana! Bez rewelacji
Auto małe ale widoczność doskonała
.........
Długo się nagrzewa te autko ale jak już silniczek troche popracuje to jest cudnie. Klima- rewelacja!
Małe to autko, dla małej rodzinki 3osobowej i najlepiej jak każdy jest niski i szczupły ;)
Wyciszenie jest Słabe, już przy 100km/h jest w aucie głośno. przy 130km/h słyszysz tylko silnik. Masakra
Zależy wszystko od ciebie, jest to diesel bez turbo, ile wcisniesz tyle spali! Ale jak się chce to na trasie 4,6 spali
Trochę drogi jak na takie autko!ale szybko się zwraca ponieważ jak trafi ci się zadbany samochodzik to nic w niego nie musisz wkładać! Właśnie mi się takie trafiło ;)
Przez 4 lata użytkowania (70 000km) wymieniłem łożyska, przewody paliwowe, pasek klinowy,akumulator i podstawy oleje, filtry itd
Poważne są do niego części! Nie ma prawie zamienników tylko oryginały w serwisie! na szrotach też mało co znajdziesz do tej wersji. Ale coś za coś!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D AEF 64KM 47kW [l/100km]

6,3